„Čekal jsem nabídky ze zahraničí. Neřešil jsem, jestli to bude z Finska, Švédska či Česka. Velmi mě těší, že jsem se dohodl s Kladnem. Domluvili jsme se docela rychle, během dvou dní,“ uvedl čtyřiadvacetiletý Godla, který už v Kladně trénoval a je připraven hned chytat. „Cítím se fajn a můj zápasový start je na dobré cestě. Mám kondici i potřebně natrénováno. Pokud trenéři řeknou, abych chytal už o víkendu, budu na to připravený,“ řekl na klubovém webu brankář, který v posledních třech letech hájil branku finského KalPa Kuopio a letos na jaře si zachytal na MS dospělých doma na Slovensku proti Velké Británii a Dánsku.

Manažer Kladna David Čermák potvrdil, že Rytíři chtěli zvýšit konkurenci v mužstvu. A nevyloučil, že ho nasadí už v pátek ve Zlíně. „Bude záležet jen na něm, kdy se bude cítit připravený. Není však vyloučeno, že by mohl chytat, ale ještě se v průběhu týdne rozhodneme,“ doplnil Čermák s dodatkem, že s Kladnem dál trénuje také Alexander Salák.

Příchod Godly stál alespoň dočasně místo Adama Brízgalu. Ten vypomůže Slovanu Ústí, s nímž má Kladno ústeckému Slovanu. „Adam má vyřízený střídavý start do Ústí nad Labem,“ dodal Čermák.