Kladnu pomohl první gól, který vstřelil Šíma už po minutě hry, když z trestňáku propálil děravou zeď. Šímovi se poté povedla i zpětná přihrávka na Kafku, který z otočky zvýšil a domácím, ač hráli bez zraněných Kroutila, Veselého a J. Procházky, se hra dařila. Hosté sice také hrozili, dali dokonce i tyčku, ale dál tahali za kratší konec.

Šímovi se povedl i druhý poločas, bylo ho plné hřiště. A v 64. minutě uzavřel po brejku účet zápasu.

„Jsem překvapen výkonem i výsledkem. Zlomovým momentem byla zřejmě tyčka, kterou nastřelili v první půli, ale po našem třetím gólu jsem měl pocit, že soupeř rezignoval,“ hodnotil zápas hrající asistent Kladna Pavel Bartoš.

SK Kladno – Český Brod 3:0 (2:0). Branky: 3. a 64. Šíma, 37. Kafka. Rozhodčí: Nehasil – Štěrba, Žáková. ŽK: Kafka – Smola, Marek, Medek. Diváci: 186.

Kladno: Tesař – Bartoš, Suchý, T. Procházka, Borák – Hanzlík, Růžička – Čížek (90. V. Procházka), Kafka, Šíma – Nesládek (80. Kala).