Předchozí
1 z 9
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 18. prosinci 2023.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 18. prosinci 2023.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 18. prosinci 2023.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 18. prosinci 2023.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 18. prosinci 2023.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 18. prosinci 2023.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

HC Čáslav – HC Lev Benešov 9:1 (3:0, 2:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 4. Kapec (Grauer, Navrátil), 15. Krpata (Sladký, Ježek), 17. Zelený (Turena, Kundrát), 24. Sladký (Ježek, Kůrka), 25. Navrátil (Grauer, Barbora), 41. Ježek (Krpata), 44. Krpata (Ježek, Kůrka), 51. Ježek (Krpata, Kůrka), 58. Kapec – 29. Souš (Burda, Mareček). Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Rozhodčí: Rulíček – Pošvář, Schaffer.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Asi jedno z nejlepších utkání z naší strany v domácím prostředí. Byl tam trošku výpadek ve druhé třetině, kdy jsme trochu polevili a inkasovali za stavu 5:0. Pak jsme se ale zase vrátili k naší hře a dovedli jsme to do vítězného konce. Kluci splnili to, co jsme si zadali. To znamená dobrá organizace hry v obraně, ale volnost v útoku. Hra je, myslím, bavila, byla k vidění spousta hezkých akcí a především branek. Byli jsme velice produktivní a důrazní.

Michal Kaňka (trenér HC Lev Benešov): Odehráli jsme zápas, který jsme v tomto termínu vůbec hrát neměli. Už jsme měli mít volný víkend a vzhledem k tomu už mělo pár kluků naplánovanou svoji dovolenou. Jeli jsme proto v dost okleštěné sestavě. Pár kluků bylo na horách, někdo měl vánoční večírek a někteří byli nemocní nebo zranění. Martin Štětina proto musel nastoupit v obraně a sháněli jsme těsně před zápasem ještě jednoho dorostence, abychom to vůbec dali dohromady. Podle toho to taky vypadalo.

HC Poděbrady – HK Lev Slaný 4:3pp (1:0, 1:3, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Bouřil (Kejdana, Rindoš), 22. Bartoň (Rindoš), 50. Rindoš (R. Verbík, Bouřil), 61. Kejdana (Rindoš) – 27. Čermák (Zilcher), 30. Sekerka (Ujfaluši), 37. Sekerka. Vyloučení: 5:8. Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Hnilička.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): Vzhledem k tomu, že se hrálo o páté místo v celkové tabulce, čekali jsme od začátku velkou aktivitu domácích. Tomu tak zpočátku bylo. Postupně jsme se dostávali do hry a zhruba v půlce první třetiny se hra srovnala. V jedenácté minutě jsme šli do oslabení a domácí přesilovku využili. Do konce třetiny jsme byli ještě dvakrát vyloučeni a druhé vyloučení zasáhlo i do následující části hry. Poděbradští přesilovku opět využili a dostali se do dvougólového vedení. My odpověděli tím nejlepším možným způsobem. Převzali jsme iniciativu, vstřelili tři branky a překlopili vedení na svou stranu. Ve třetí třetině se výkon obou týmů opět srovnal a domácí se tlačili do vyrovnání. To se jim povedlo, když využili další přesilovku. Tentokrát nám hra v oslabení nevyšla. Co nám v jiném utkání vycházelo, v sobotu se nepovedlo. V prodloužení jsme bohužel udělali chybu v rozehrávce a soupeř dal vítězný gól. Před utkáním jsme si s kolegou říkali, že bychom brali každý bod, a po utkání jsme se shodli, že jich mohlo být víc. Ale je to sport, vyhrát může jenom jeden a soupeři gratuluji k zisku dvou bodů. Závěrem bych chtěl okomentovat výkon hlavního sudího. Nehrajeme extraligu, tak asi můžu. Všichni to děláme hlavně z lásky k hokeji. Proto mi vadí, když utkání řídí někdo, kdo možná zná teorii pravidel, ale nedokáže to uplatnit v praxi a o citu pro hru ani nemluvím. Nechci, aby to vypadalo, že jsme prohráli kvůli výkonu sudího. To vůbec ne. V hokeji se na trenérském postu pohybuji přes dvacet let. Věřte mi, že jsem špatných, ale i dobrých výkonů rozhodčích zažil hodně, ale nikdy jsem to tímto způsobem neřešil. Co je ale moc, to je moc. Kluci hrají soutěž zadarmo (na rozdíl od rozhodčích), věnují se hokeji po práci, ve svém volnu, na úkor svých rodin. Několikrát jsme se po utkání s trenéry soupeře shodli na tom, že nejhorší hráč na hřišti byl rozhodčí. Věřím tomu, že v novém roce se situace zlepší a utkání se budou řídit dobře a s citem pro hru. Závěrem bych chtěl všem našim fanouškům popřát hezké Vánoce a hodně zdraví v novém roce.

BK Mladá Boleslav B – HC Slavoj Velké Popovice 5:4 (1:1, 2:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. Prokop (Tregl, Vondrlík), 22. Kerda (T. Kadeřábek, Vondrlík), 25. Prokop (T. Kadeřábek), 47. Prokop (Hladík, T. Kadeřábek), 47. Rudolph (Čermák, Kerda) – 18. Vacek (Formánek, Petráček), 23. Hradil (Freisler), 26. Vacek (Rejna, Freisler), 37. Dulovec (Chlupáček, Voska). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Rozhodčí: Čáp – Bejda, Buček.

Jiří Klikar (trenér BK Mladá Boleslav B): Byl to otočený zápas, o to více výhra potěší, i když musím na druhou stranu říct, že jsme do stavu 3:3 pořád vedli. Pak to otočil soupeř, ale takové vítězství jsme potřebovali po sérii proher, někdy i nešťastných. Skoro bych řekl, že je škoda, že teď bude pauza, protože věřím, že bychom na tuto výhru dokázali navázat. Ale musíme na ni navázat po pauze. Brankáři i všem hráčům v poli za odvedený výkon děkuji.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Do Boleslavi jsme jeli v hodně nekompletní sestavě – vinou zranění nebo z osobních důvodů. Nepodařilo se nám poskládat ani tři kompletní formace. Od začátku to byl takový nehokejový hokej. Nahazování, protečovávání, žádné pohledné akce. Skóre se přelévalo a my jsme do třetí třetiny vstupovali s jednogólovým náskokem. Chtěli jsme ho nejen udržet, ale i navýšit. To se bohužel nepodařilo a soupeř otočil skóre ve svůj prospěch. Nevezeme žádný bod a je to pro nás velké zklamání. Nicméně po sváteční pauze budeme opět připraveni navázat na předchozí výkony.

HC Žabonosy – HC Benátky nad Jizerou B 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Hrachovec, 7. Kedršt (Smejkal, Pýcha), 21. Smejkal (Kedršt, Mejzr), 51. Pýcha, 58. Černý – 26. Peca (Kulvejt), 44. Horáček (Karli, Kulvejt). Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Borkovec.

HC Rakovník – SK Černošice 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 34. Bulva (Ságner, Kos), 42. Hegenbart (Šíma), 60. Karfus (Kounovský, Najman) – 27. Šalamoun (Jobek), 49. Formánek (Mráz, Hanžl). Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. Rozhodčí: Čajan – Kálal, Pokorný.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Věděli jsme, že Černošice jsou jeden z nejlepších manšaftů v soutěži. Na začátku taky byl soupeř trošku lepší a nás výrazně podržel gólman Gabriška. Od půlky zápasu se to ale vyrovnalo a dostali jsme se do vedení. Na konci zápasu jsme dali rozhodující gól, když jsme měli i trochu kliku. Manšaft si ale vítězství zasloužil. Všichni podali maximálně bojovný výkon.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Zápas v Rakovníku jsme začali velmi dobře a v první třetině jsme si vypracovali jasné gólové šance. V koncovce jsme ale selhali. Od druhé třetiny byl Rakovník důraznější v osobních soubojích a lépe bruslil. Zápas byl vyrovnaný a v poslední minutě soupeř šťastnou střelou rozhodl a zvítězil 3:2. Poslední utkání roku 2023 sice nevyšlo, ale hráčům je třeba poděkovat za kvalitní přístup k tréninkům a k utkáním. Hodně štěstí v roce 2024.

HC Junior Mělník – HC Rytíři Vlašim 7:4 (4:1, 2:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Šimon (Štrombach, Bílek), 11. Dobrov (Cafourek), 18. Cafourek (Prejza, Šubrt), 19. Vernek (Stinka), 32. Štrombach (Dobrov), 39. Havel (Šubrt, Cafourek), 58. Havel (Vernek) – 12. Florián (Hejný), 25. Pessr (Florián), 35. Florián (Filip), 39. Florián (Herwig, Pessr). Vyloučení: 4:10. Využití: 2:2. Rozhodčí: Hruška – Havel, Mbumaston.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Třetí zápas po sobě, kdy jsme bodovali, což je super. S Vlašimí to byla trochu divočina, ale tři body máme zaslouženě. Základ výhře dala první třetina, kterou jsme vyhráli 4:1. Druhou jsme prohráli 2:3, protože nám moc nefungovala obranná hra. Ve třetí části jsme ale přidali důležitý gól a hlavně neinkasovali. Kluci zvládli poslední tři zápasy výborně. Poslední zápas v roce, a tak přeji všem krásné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku.

HC Čáslav – HC Spartak Žebrák 6:4 (2:1, 3:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 8. Ježek (Kůrka), 19. Turena (Zelený), 27. Krpata (Kůrka, Florian), 30. Ježek (Krpata, Kůrka), 32. Navrátil (TS), 52. Kapec (Navrátil) – 11. Komínek (Vaníček), 35. Šmerhovský (Jurda, Arnošt), 36. Komínek (Langer), 49. Komínek (Belda). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. Rozhodčí: Rulíček – Louda, Švejda.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Utkání jsme hráli velice vlažně, soupeř toho využil a byl velice nepříjemný. Těžko jsme se prosazovali, soupeř nás trochu zaskočil. Chlapci si asi mysleli, že to bude jednoduché, když hrajeme s posledním, ale byl to velice těžký zápas až do konce. Naštěstí jsme ho zvládli a zvítězili jsme.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): K utkání jsme jeli opět s minimálním počtem hráčů, přesto musím hráče pochválit za obrovskou bojovnost a předvedenou hru. Byl to asi náš nejlepší zápas v poslední době a domácí jsme trošku zaskočili nepříjemnou obrannou hrou. Chyběla trocha štěstí a možná by byl překvapivý výsledek.

SC Kolín B – HC Hvězda Praha 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 16. Hyšpler (Semirád), 51. Petržilka (Svoboda, Kozák), 52. Petržilka (Semirád) – 18. Čmejla (Velas, Klement). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Rozhodčí: Doubek – Doskočil, Borkovec.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Bylo to těžké utkání s výborným soupeřem, který se dobře pohyboval. Děkuji hráčům za předvedený výkon, dali do toho srdíčko a mají zaslouženou odměnu v podobě tří bodů. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 1:1, ale ve třetí třetině jsme chtěli za každou cenu vyhrát za tři body. Hráči tomu obětovali všechno a výborně zvládli závěr zápasu. Základní stavební kámen byl Ondra Martínek v bráně.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): První třetina byla vyrovnaná, oba týmy daly po jednom gólu. Domácí šli do vedení, ale my na to hned zareagovali a dali jsme na 1:1. Moc šancí tam nebylo. Druhá třetina byla ve stejném duchu, spíš to byl boj o střední pásmo. Ve druhé desetiminutovce druhé třetiny jsme domácí dostali pod tlak, měli jsme několik dobrých příležitostí a přečíslení, bohužel domácí gólman všechno zlikvidoval a my nic neproměnili. Třetí třetina se odehrávala ve stejném duchu, domácí hráli dobře, trpělivě, dobře z obrany a s dobrým středním pásmem. Moc jsme se tam nedostávali. Nakonec byli domácí bohužel tím šťastnějším, kdo dal druhou branku. Dobře šli do brankoviště, šli si za tím a dali druhý gól, který byl rozhodující. Třetí gól byl už po naší velké chybě. Domácí na to dobře zareagovali a dali třetí gól. Zápas se zlomil v koncovce, kde jsme neproměnili šance. Zejména ve druhé třetině jsme měli velké příležitosti, kdy jsme mohli odskočit. Zápas by možná vypadal jinak. Nedopadlo to, gratulujeme domácím a všem přejeme hezké svátky. Těšíme se na závěr základní části, který bude velmi vypjatý od všech týmů. Bude to zajímavé až do konce.