Předchozí
1 z 10
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 22. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 22. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 22. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 22. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 22. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 22. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

SK Černošice – HC Hvězda Praha 11:3 (5:1, 3:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 2. Jobek (Loskot, Bláha), 7. Staněk (Vlček, Formánek), 13. Šalamoun, 13. Bláha (Loskot, Jobek), 19. Vlček (Formánek), 25. Vlček (V. Krudenc), 29. Jobek (Loskot), 32. Formánek (Vlček, V. Krudenc), 49. Loskot (Brejcha, Šalamoun), 57. Staněk (Bláha, Jobek), 58. Formánek (Vladyka, V. Krudenc) – 6. Cvikl, 26. Cvikl, 41. Čmejla (Jurak, Chvála). Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. Rozhodčí: Doubek – Římal, Matějček.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Zápas s Hvězdou se nám opravdu vyvedl. Skóre 5:1 po první třetině bylo velmi pěkné a určovalo další průběh. Hráči hráli uvolněně a vše vycházelo s lehkostí. Soupeř nebyl schopný reagovat a šance, které si vypracoval, nedokázal dobře zakončit. Výsledek 11:3 je velmi příjemný a doufám, že nám forma vydrží do dalších zápasů.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Zápas se mi bude hodnotit těžko. Věděli jsme, že proti sobě máme jeden z nejlepších týmů soutěže, což domácí předvedli. Od samého začátku nasadili nejvyšší rychlost a my měli obrovské problémy, i když jsme si řekli, že budeme hrát jednoduše a spíš z obrany. Zápas se nám ale složil už v prvních deseti minutách. Dostali jsme v nich čtyři branky, pak jsme dostali ještě jednu a po třetině jsme prohrávali 1:5. Proti takovému týmu to nechcete. Řekli jsme si, že druhou třetinu začneme jinak, ale nenašli jsme protizbraň proti výborně hrajícím domácím, kteří byli ve všech ohledech lepší. Působili jsme hodně naivně a domácím jsme pomohli. Zápas se nám nepovedl v žádném směru. Bylo to, jako když žáci hrají proti svým učitelům. Domácí si výhru jednoznačně zasloužili, my působili naivním a zakřiknutým dojmem. Musíme se připravit na další tři těžké zápasy, které nás čekají. Musíme si trochu sáhnout do svědomí a nandat montérky a víc fárat, co se týče obranných věcí. Musíme chtít blokovat puky, jezdit po zadku a žrát led. Máme před sebou tři těžké zápasy, doufejme, že tenhle kolaps odčiníme.

HC Lev Benešov – HK Lev Slaný 2:4 (2:0, 0:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 15. J. Zderadička (Kohout, Sládek), 20. Burda (Starec, Holánek) – 31. Borkovec (Sekerka, Čermák), 44. Čermák (Borkovec, Sekerka), 49. Šmahel (Rendla, Kohlíček), 60. Šimáček (Šmahel, Rendla). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Rozhodčí: Procházka – Bejda, Buček.

Michal Kazatel (trenér HK Lev Slaný): Do zápasu jsme vstoupili aktivně, dokázali jsme kombinovat a během první třetiny jsme si vypracovali několik gólových příležitostí. Bohužel naše koncovka postrádala efektivitu a byl to soupeř, kdo odcházel do šaten s dvougólovým náskokem. Ze začátku druhé třetiny jsme se dostali pod tlak soupeře, ale skvěle chystající Lukáš Matoušek nás udržel ve hře o výsledek. V polovině zápasu se nám podařilo snížit a opět jsme si dokázali vytvořit několik brankových příležitostí. Ve třetí třetině jsme šťastnou střelou srovnali skóre a naše trpělivá hra nám začala přinášet ovoce. Rozhodující gól zápasu přišel v přesilové hře, kdy se prosadil junior Míra Šmahel. Při závěrečné powerplay si soupeř vytvořil velký tlak, ale kluci to parádně a obětavě zvládli a vítězství pojistili gólem do prázdné branky. Předvedli jsme výborný týmový výkon, ve kterém bych vyzdvihl skvěle chytajícího Lukáše Matouška a parádní debut Míry Šmahela, který kromě vítězného gólu přidal ještě asistenci.

BK Mladá Boleslav B – HC Junior Mělník 3:6 (1:2, 2:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 5. T. Kadeřábek (Bartoš, Zvolenský), 25. Bílek (Uřidil), 28. Čermák (Kerda) – 11. Vernek (Havel), 11. Stinka (Bílek), 36. Prejza (Havel, Cafourek), 43. Lenc (Šťastný, Šimon), 52. Vernek (Havel, Šubrt), 57. Šubrt (Cafourek). Vyloučení: 8:4. Využití: 0:3. Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Havel.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): V Boleslavi nám trošku dělalo problém malé hřiště, na vše je méně času, hraje se hodně kontaktně. I tak jsme prvni třetinu vyhráli 2:1, druhou stejným rozdílem prohráli. Do třetí jsme nastoupili, že zápas musíme překlopit na naši stranu, a to se třemi góly povedlo. Nebylo to úplně hokejové, ale kluci zápas odmakali, blokovali střely a výsledek se dostavil. Rozhodly, jak říkám, špinavé předbrankové góly, kterých jsme dali pět. Takové nám v předchozích zápasech chyběly. Máme teď před sebou dva domácí zápasy a potřebujeme velkou podporu fanoušků, kterým děkujeme za domácí atmosféru v Boleslavi. Uděláme maximum pro vítězství.

Hráči HC Žabonosy se probojovali na mistrovství světa v rybníkovém hokeji. Nyní shání finance
Žabáci živí sen. Chtějí na mistrovství světa v rybníkovém hokeji. Chybí peníze

HK Králův Dvůr – HC Žabonosy 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 5. Krásl (Potěchin, Piovarči), 28. Pánek (Piovarči) – 2. Čtvrtečka (Pýcha, Kubát), 13. Mejzr (Smejkal, Kedršt), 27. Malina (Černý), 53. Smejkal (Pýcha), 58. Kubišta (Malina). Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Rozhodčí: Jaška – Mbumaston, Pokorný.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Nechci říct, že jsme byli horším týmem, ale Žabonosy k tomu přistoupily daleko lépe. Měly lepší přístup a větší odhodlání.

Jiří Honz (trenér HC Žabonosy): Těžký led a těžký zápas. Chtěli jsme tři body a s tím kluci přistoupili k zápasu. Dá se říct, že jsme si ho pohlídali. Nebyl to hezký hokej, spíš urputný a se šťastným koncem pro nás.

HC Rytíři Vlašim – HC Benátky nad Jizerou B 3:5 (2:0, 0:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 8. Bauer (Kořánek), 9. Filip (Kronus, Cerk), 55. Bauer (Herwig, Cerk) – 21. Hejňák (Kusý), 27. Hejňák (Kusý, Husák), 44. Němeček, 49. Husák (Hejňák, Macura), 60. Kusý (Macura). Vyloučení: 6:9 + Holada (VLA) do konce utkání a Vondráček, Florián (oba VLA) a Najč (BEN) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Zahradníček – Štefan, Košata.

Zdeněk Procházka (trenér HC Rytíři Vlašim): V první třetině jsme odehráli 12 minut dobrého hokeje a dělali vše, co jsme měli. Pak jsme udělali čtyři fauly za sebou, hra se obrátila a hosté se dostali do tempa. Ve druhé a třetí třetině už jsme byli horší skoro ve všem a hosté zaslouženě otočili zápas a vyhráli.

HC Spartak Žebrák – HC Poděbrady 4:10 (1:2, 1:4, 2:4)

Branky a nahrávky: 9. Belda (Šmíd, Kostka), 40. Bakule (Novák), 50. Novák (Šmerhovský, Bakule), 59. Jícha (Langer) – 4. Hlinka (Karoch, Tuma), 10. Karoch (Rindoš, Bouřil), 26. Tuma, 29. Bouřil (Rindoš, Kejdana), 38. Tuma, 40. Bouřil (J. Verbík, Rindoš), 47. Karoch (Rindoš, Kejdana), 51. Tuma (J. Verbík), 55. Kejdana (Rindoš, J. Verbík), 57. Kejdana (J. Verbík). Vyloučení: 5:4. Využití: 2:3. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: P. Karda – Z. Karda, Galek.

HC Slavoj Velké Popovice – SC Kolín B 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 11. Stejskal (Rejna, Synáč), 11. Kukačka (Dulovec), 14. Chlupáček (Synáč, Rejna), 47. Vacek (Žoha), 59. Vacek (Krejčí, Formánek) – 60. Jindra (Chlubný). Vyloučení: 4:3 + Maňas (POP) a Kratochvíl (KOL) 5 min. a do konce utkání. Využití: 3:0. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Špinka.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Vývoj utkání určily dva momenty. První byl, že jsme pětiminutové vyloučení soupeře dokázali třikrát potrestat. Druhý, že my jsme pětiminutové oslabení dokázali ubránit bez obdržené branky. Jinak to bylo poklidné utkání a tempo nebylo takové jako minulý týden s Rakovníkem. Ale myslím, že jsme celý průběh dokázali kontrolovat. Trochu jsme se trápili v koncovce, ale kluci zaslouží pochvalu, že nasazením a bojovností zápas dovedli do vítězného konce. Teď nás čeká série tří těžkých zápasů a věřím, že je dokážeme zvládnout.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Zápas rozhodla v první třetině pětiminutová přesilovka soupeře, ve které nám odskočil o tři góly. My nabídnutou šanci stejné přesilovky nevyužili, takže soupeř byl o tři góly vepředu a po celý zápas to udržoval. My nebyli schopní proměnit jakoukoliv šanci. V závěrečné třetině soupeř přidal čtvrtý gól a prakticky bylo rozhodnuto.

HC Čáslav – HC Rakovník 2:3pp (1:1, 0:0, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Ježek (Sladký), 48. Kůrka (Ježek) – 18. Hulcr (Havlůj), 51. Bulva (Kos, Vyskočil), 62. Kos (Bulva). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:3. Rozhodčí: Vepřovský – Louda, Švejda.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Rakovník byl asi zatím nejsilnější soupeř, kterého jsme v soutěži potkali. Bylo to velice kvalitní utkání, my inkasovali tři góly v oslabení, ale při hře pět na pět jsme neinkasovali, i když soupeř byl velice nepříjemný. Měli jsme ho ale načteného, dokonce jsme se před zápasem dívali na nějaká videa, takže jsme věděli, co soupeř hraje. Drželi jsme s ním krok a můžu kluky jen pochválit za to, že jsme bod získali. Je to pro nás důležité, protože díky tomuhle bodu už jsme jistojistě první v naší skupině a máme výhodu do play-off. Naším dalším cílem je vyhrát celkově. To je ale daleko, máme před sebou ještě tři zápasy.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Čáslav byla další kvalitní soupeř, podle bodové statistiky první v lize. Od gólmana po posledního hráče jsme podali velmi kvalitní výkon. Byli jsme v počtu tutových šancí opět lepší, takže si myslím, že Čáslav bod získala a my bod ztratili. V poslední minutě jsme měli dvě tutovky – samostatný nájezd a pak střelu, kterou gólman vychytal. Byl to opět kvalitní zápas, měl parametry play-off.

SK Sršni Kutná Hora – HK Králův Dvůr 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 10. Jelínek (Švejda), 13. Dytrych (J. Kadlec, Beran), 24. Tvrdík, 57. Beran (A. Kadlec, J. Kadlec), 57. Tvrdík – 43. Piovarči (Pulda, Potěchin). Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Kubeš – Hniliška, Tasch.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Věděli jsme, že Králův Dvůr hrál v sobotu s Žabonosy, a docela nás překvapilo, jaký v úvodu zápasu měl pohyb. Asi osm minut jsme byli pod tlakem, ale pak se nám podařilo dát gól a třetina skončila 2:0, což bylo parádní. Ve stejném duchu se nesla i druhá třetina. Soupeř měl docela tlak, pak se nám povedlo pokrýt šanci skvělým zákrokem gólmana a hned z protiútoku jsme dali na 3:0. Na začátku třetí třetiny soupeř hned snížil z přesilovky. Náš gól na 4:1 ale soupeře zlomil a zápas už se pak jen dohrál a měli jsme ho pod kontrolou. Začátek ale určitě nebyl jednoduchý, byl to docela těžký soupeř.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Oproti sobotě přišlo velikánské zlepšení, ale neproměnili jsme spoustu šancí. Kutná Hora ty své proměnila, a proto zvítězila.