Předchozí
1 z 9
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 27. listopadu 2023Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 27. listopadu 2023Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 27. listopadu 2023Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 27. listopadu 2023Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 27. listopadu 2023Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 27. listopadu 2023Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

HK Králův Dvůr – SK Černošice 5:6pp (2:1, 2:3, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Piovarči (Březina), 11. Šabada (Hamada), 22. Slabý (Petrus, Hlaváč), 34. Piovarči, 50. Potěchin (Hamada, Veselý) – 17. Šalamoun (Jobek, Staněk), 25. Vladyka (Šalamoun, Vlček), 30. Šalamoun (Vladyka), 39. M. Krudenc (Jobek, Hofmeister), 53. Šalamoun (Větrovec, Loskot), 63. V. Krudenc (Hofmeister, Staněk). Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. Rozhodčí: Doubek – Havel, Borkovec.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Velikánské překvapení. Rozhodně jsme nebyli lepším týmem, Černošice mají výborné mužstvo. I tak jsme ale měli skvělé nasazení a srdíčko ve hře. Možná bychom si i zasloužili vyhrát.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Zápas v Berouně s Královým Dvorem jsme nezačali dobře. Soupeř předvedl úplně jiný výkon než v prvním zápase v Černošicích. Vedení 2:0 soupeři velmi pomohlo. I přes územní převahu jsme stále skóre dotahovali. Zápas dospěl do prodloužení a to jsme zvládli. Hráči si stěžovali na špatnou kvalitu ledu, a tak jsme za dva body rádi.

BK Mladá Boleslav B – HC Žabonosy 6:2 (4:0, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 4. Prokop (T. Kadeřábek), 11. Tondr (Uřidil, T. Kadeřábek), 14. Hladík (Tregl, T. Kadeřábek), 16. Tondr (Hladík, Prokop), 27. Mareš (Rudolph, Bartoš), 30. Mareš (Bartoš) – 36. Kunášek (Kubišta, Černý), 44. Smejkal (Mejzr, Kedršt). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Rozhodčí: Zahradníček – Bejda, Buček.

Jiří Klikar (trenér BK Mladá Boleslav B): Pro nás to byl vzhledem k tomu, v jaké situaci se nacházíme, hrozně těžký zápas. Výhra byla prakticky nutná, takže jsme tomu museli podřídit všechno celých šedesát minut. To se klukům dařilo a za to jim děkuji.

HC Junior Mělník – HK Lev Slaný 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 47. Šimáček (Rendla, Dolejší). Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. Rozhodčí: Hrčka – Anděl, Šimral.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): Utkání v Mělníku skončilo fotbalovým výsledkem 0:1. Pro nás velmi cenná výhra. Mužstvo dobře plnilo taktické pokyny, které jsme si řekli před utkáním. Před utkáním jsme ještě na poslední chvíli řešili onemocnění jednoho obránce, kterého jsme nahradili juniorem. Ten obstál na výbornou a v bouřlivé atmosféře mělnického stadionu si počínal velmi zkušeně. Také musím vyzdvihnout výkon brankáře Jaňoura, který má na naší výhře obří podíl a vychytal svojí první nulu v utkání A týmu. Pro nás trenéry je ale nejdůležitější vidět, jak celé mužstvo tahá za jeden provaz a každý hráč podřídil vše ve prospěch týmu.

HC Rytíři Vlašim – HC Slavoj Velké Popovice 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 60. Kronus (Florián) – 5. Petráček (Cikánek, Dulovec), 17. Hradil (Žingor), 28. Formánek (Krejčí, Žoha), 33. Petráček (Dulovec), 58. Hradil (Synáč, Freisler). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. Rozhodčí: Malík – Karda, Noga.

Zdeněk Procházka (trenér HC Rytíři Vlašim): Po velkých zdravotních problémech jsme nakonec poskládali to, co zbylo, a vyjeli jsme válčit proti Popovicím. Hned v první třetině jsme hráli tři oslabení a to vlastně rozhodlo celý zápas. Zdálo se mi, že se zbytek zápasu odehrával jen z povinnosti, my jsme už nebyli schopni vytvořit si nějaký tlak, který by vedl k nějakému snížení skóre, popřípadě obratu.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Měli jsme domácím co vracet a chtěli jsme jim oplatit naši porážku z úvodního kola soutěže. Do zápasu jsme vstoupili soustředěně a byli jsme to my, kdo diktoval tempo utkání. Odměnou nám bylo dvoubrankové vedení po první třetině. V podstatě stejný obrázek hry byl k vidění i ve druhé třetině. Domácí jsme k ničemu nepouštěli a náš náskok jsme ještě navýšili – a kdybychom měli větší klid na hokejkách, byl by rozdíl ve skóre ještě vyšší. I v závěrečné třetině jsme hru kontrolovali a domácí tým do tlaku nepustili. V této třetině to už bylo spíše o tom, abychom dohráli bez zranění. Určitě jsme rádi za tři body a kluky musím pochválit za aktivní hru ve všech třetinách.

Hokejisté Vlašimi.
Zklamání u Rytířů s dosavadním průběhem sezony, přesto cílí na play off

HC Spartak Žebrák – HC Lev Benešov 2:7 (0:5, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 29. Belda (Langer, Novák), 33. Komínek (Belda) – 7. Dušek (Starec), 10. Dušek (Burda, Starec), 16. Sup (Mareček, Sládek), 18. F. Zderadička (Sládek), 18. Burda (Starec, Sup), 26. Mareček (Procházka, Sládek), 57. Sládek (Mareček, Sůsa). Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. Rozhodčí: Jelínek – Čajan, Pokorný.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Hned během první minuty jsme si vytvořili dva samostatné nájezdy, ale jak se nám stává, bez brankového efektu. Potom jako by na nás spadla deka a výsledkem byla první třetina 5:0 pro hosty. Utkání bylo předčasně rozhodnuto. Hosté si v další části utkání jenom vítězství pohlídali.

Michal Kaňka (hráč HC Lev Benešov): Žebrák měl raketový nástup. Pak se štěstí přiklonilo na naši stranu a napadaly nám tam góly. Do konce třetiny jsme jich dali pět a bylo po zápase.

Zdroj: Vojtěch Fairaisl

HC Čáslav – HC Poděbrady 6:3 (2:1, 0:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 2. Kundrát (Kapec), 17. Navrátil, 49. Navrátil (J. Grauer, Musil), 57. Sladký (Krpata, Florian), 58. Ježek (Florian), 60. Krpata – 19. Tuma (Hlinka), 29. Hlinka (J. Verbík, Tuma), 54. Žalud (Hlinka, Tuma). Vyloučení: 3:5 + Barbora (CAS) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:2. Rozhodčí: Rulíček – Hájková, Pošvář.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Chtěli jsme si upevnit první příčku a vybudovat si náskok před druhým týmem naší skupiny. Na utkání jsme se proto dost připravovali, začali jsme velice dobře a vedli jsme 2:0. Pak jsme ale šli s výkonem hodně dolů, přestali jsme bruslit a soupeři se podařilo postupně náš náskok zlikvidovat. Bylo to 3:3 a nám se povedlo dát branku na 4:3 v přesilovce, pak jsme to jenom potvrdili, když hrál soupeř bez brankáře. Výkon z naší strany byl ale hodně nevyrovnaný. Prvních deset minut dobrých a pak zase deset minut posledních. Prostředek utkání se nám ale moc nevydařil. Hlasitě a důrazně jsem hráčům v kabině po první třetině řekl, že takhle mě to nebaví. Náš výkon nebyl dobrý. Nakonec jsme ale dokázali zvítězit a jsme spokojení, že jsme si vybudovali velký náskok před druhým. Chtěli bychom ho udržet až do konce.

HC Rakovník – HC Hvězda Praha 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 13. Hulcr (Kounovský, Havlůj), 20. Zíka (Bulva, Kos), 26. Benda (Karfus), 27. Ságner (Kos, Bulva), 54. Šíma (Bulva, Karfus) – 46. Šnaidauf (Grim), 59. Velas. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:1. Rozhodčí: Čajan – Pokorný, Kálal.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Soupeř nás celkem prověřil, má mladý manšaft a hráči mají dobrý pohyb. My jsme si ale zase dokázali, že se vypořádáme s rychlým soupeřem. Přehráli jsme ho kombinačně, chytrostí a konečně i v produktivitě. Byl jsem rád, že jsme dali tři góly od modré čáry. Byla to zároveň dobrá střela i dobré clonění před gólmanem. Přesvědčili jsme se, že to funguje. Jinak všichni od gólmana po posledního hráče podali velmi dobrý výkon. Předvedená hra musela bavit i diváky.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Věděli jsme, že stojíme proti nejlepšímu týmu naší skupiny, a měli jsme plán do zápasu. Dařilo se nám ho plnit až do chvíle, kdy jsme byli vyloučení. Hráli jsme dvě oslabení po sobě, první jsme ustáli, ale ve druhém přišla skvělá střela od modré a prohrávali jsme. Pak jsme měli šance, že jsme mohli srovnat, ale bohužel se nestalo a domácí 30 sekund před koncem první třetiny zvýšili na 2:0. Před druhou třetinou jsme si řekli, že zkusíme soupeře víc zatlačit, což se nám dařilo. V prvních pěti minutách jsme měli spoustu příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. Pak jsme nechali ve středním pásmu volného hráče, který dostal kotouč a skvěle zakončil. Hned vzápětí jsme po odražených střelách dostali na 4:0 a tam už domácí věděli, že utkání zvládnou. Dohráli druhou třetinu, k ničemu nás už nepustili. Ve třetí třetině už se tak nějak dohrávalo. My sice dali na 4:1, měli jsme záblesk, že bychom ještě mohli, ale hned jsme dostali na 5:1 a jen v závěru jsme upravili na 5:2. Domácí potvrdili obrovskou zkušenost a po zásluze jsou první. Gratulujeme jim.

SK Sršni Kutná Hora – SC Kolín B 3:5 (0:2, 2:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 29. Jiráň (Švejda, Beran), 40. Dytrych (Švejda), 46. A. Kadlec (Chmelař) – 6. Lederer (Vaňkovský), 8. Semirád (Petržilka), 42. Kopecký (Vaňkovský, Hyšpler), 51. Kozák (Hanuš, Häusler), 60. Skokan (Martínek). Vyloučení: 1:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Hnilička.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Nepotěšilo nás, že jsme prohráli. Zápas jsme nezačali dobře, první třetinu jsme měli mizernou a ve druhé se nám podařilo vyrovnat. Pak jsme dostali hned zkraje třetí třetiny na 2:3. Ještě jsme vyrovnali, ale po hloupých chybách vždycky necháme soupeře dát laciný gól. Pak nás to stojí zápas. I po zápase v kabině jsme řešili, že v posledních zápasech dostáváme hrozně moc gólů, dostali jsme jich asi 20 za tři zápasy. To je teď bota, která nás tlačí nejvíc.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Pro nás jsou to strašně důležité body. Zápas byl těžký, i když jsme do něj měli dobrý vstup. Vedli jsme 2:0, ale po určitém sebeuspokojení jsme upustili od naší hry a těžko jsme se do toho dostávali zpátky. Nepodali jsme bůhvíjaký výkon, spíš to bylo ubojované a ve třetí třetině srdíčkem zvládnuté. Sehráli jsme daleko lepší zápasy a body jsme z nich neměli, tentokrát to bylo obráceně. Důležité jsou ale právě body. Děkuju hráčům, že do toho ve třetí třetině vložili to, že chtějí tři body mermomocí odvézt. Je to postavené na výborném gólmanovi, který nás v posledních zápasech drží. Od toho se to odvíjí.