Předchozí
1 z 9
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 29. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 29. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 29. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 29. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 29. lednu 2024.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy k 29. lednu 2024.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

SK Černošice – HC Čáslav 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 2. Vlček (Šalamoun, Štíbr), 6. Vlček (Vladyka, Šalamoun), 20. Formánek (Hofmeister, M. Krudenc), 45. Hofmeister (V. Krudenc), 56. Formánek (M. Krudenc, Hofmeister). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Rozhodčí: Hrčka – Vlasjuk, Doskočil.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Utkání s Čáslaví bylo velmi očekávané a z našeho pohledu konfrontační se špičkovým týmem této soutěže. Mám radost z přístupu všech hráčů, kteří si sami chtěli dokázat, že můžeme porazit každého. Od první minuty šli za jasným cílem, který se jmenoval výhra. Vedení 3:0 po první třetině dodalo klid do další hry. Pak už byl celý zbytek zápasu v naší režii. Výborný a disciplinovaný výkon hlavně do zajištěné obrany nám přinesl celkem jasné vítězství 5:0.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Na soupeře jsme se pečlivě připravovali, takže jsme věděli, že je velice aktivní a po ztrátě kotouče ihned zahajuje napadání a je velice nepříjemný a rychlý. Bohužel to potvrdil. Zápas se začal odvíjet pro nás nepříznivě, když jsme dostali dva laciné góly, jeden dokonce v naší přesilovce. Soupeř se dostal na koně a byl doslova k nezastavení. Měli jsme s tím velké problémy. I když jsme měli pasáže, kdy jsme soupeře přehrávali, tak naše zakončení bylo velice neproduktivní a nedůrazné. Soupeř vyhrál po zásluze a nám nastavil zrcadlo, co ještě potřebujeme zlepšit, abychom uspěli v play-off.

HC Lev Benešov – SK Sršni Kutná Hora 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 24. Mareček (Sládek) – 5. Havránek (Dytrych), 11. Spitzer (A. Kadlec), 13. Dytrych (Beran), 58. Jelínek (Jiráň). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. Rozhodčí: Havlík – Buček, Voska.

HC Hvězda Praha – HK Králův Dvůr 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Šnaidauf (Cvikl), 17. Cvikl (Čmejla), 33. Strnádek (Cvikl), 43. Slavík (Strnádek, Janásek), 50. Šnaidauf (Procházka) – 18. Piovarči (Potěchin), 39. Hlaváč. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. Rozhodčí: Píša – Černohlávek, Kubas.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Králův Dvůr je nepříjemný soupeř, od kterého nevíte co čekat. Připravovali jsme se na to, věděli jsme, do čeho jdeme, a věděli jsme, co je v sázce. Úvod zápasu byl opatrný, pak jsme se postupně dostávali do tempa. Bylo velmi důležité, že jsme dali první gól a pak druhý. Bohužel pro nás pak hosté snížili, takže to po první třetině bylo 2:1. Ve druhé třetině jsme hosty zatlačili, měli jsme více příležitostí a podařilo se nám odskočit na 3:1. Ještě v závěru jsme ale inkasovali po naší hrubce při napadání. Říkali jsme si, že to ve třetí třetině musíme dotáhnout a věřit v náš systém. Třetinu jsme pak měli pod kontrolou a byla jen otázka, jestli dáme čtvrtý gól, což se nám podařilo. Pak jsme přidali ještě pátý. Hosté hráli ještě powerplay, měli nějaké přesilové hry, ale my to skvěle ustáli. Jsou to důležité body, které jsme vybojovali. Jsme strašně rádi, že jsme utkání zvládli, máme před sebou ještě dva těžké zápasy a těšíme se na ně.

Drahomír Kadlec (trenér HK Králův Dvůr): Chtěli jsme na Hvězdě bodovat, ale to se nám bohužel nepodařilo. Byli proti nám i rozhodčí. Kluci asi hráli na svém maximu, ale šťastnější vyhrál. Pořád je to otevřené, teoretická šance na předkolo je. Máme ještě dva zápasy, takže uvidíme. Hraje se až do konce.

HC Rytíři Vlašim – BK Mladá Boleslav B 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 16. Bauer (Kratochvíl, Florián), 30. Drahoš (Kronus, Burda), 56. Kratochvíl (Drahoš, Bauer), 60. Kratochvíl (Bauer) – 24. Kerda (Bílek), 44. Prokop (Tregl). Vyloučení: 4:3 + Kužel (VLA) 5 min. a do konce utkání. Využití: 0:0. Rozhodčí: Kubeš – Hnilička, Košata.

Zdeněk Procházka (trenér HC Rytíři Vlašim): Mladá Boleslav začala lépe a měla i pár pěkných šancí. My jsme to ale přečkali a od 10. minuty první třetiny jsme začali bruslit a udrželi se na puku. Rozhodující asi bylo, když hosté neproměnili přesilovku pět na tři, kterou jsme výborně ubránili.

HC Junior Mělník – HC Žabonosy 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 27. Dobrov (Šícha, Stinka), 30. Havel (Macek), 46. Havel (Šubrt, Macek), 51. Štrombach (Dobrov, Stinka), 58. Bílek (Štrombach, Šícha). Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Lácha.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): Do zápasu jsme šli s jasným cílem, a to se povedlo. Po první bezbrankové třetině jsme druhou vyhráli 2:0. Ve třetí jsme přidali tři branky a zaslouženě vyhráli. Mělník má dlouhodobě útočné mužstvo a tím pádem se v obraně nějaká chybička udělá, proto jsme moc rádi za nulu, kterou si Michal Formánek zaslouží za výborný výkon. Musíme v těchto výkonech pokračovat i v dalších zápasech. Poklona fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím.

Jiří Honz (trenér HC Žabonosy): První třetinu jsme zahájili aktivně, měli jsme množství šancí, ale bohužel jsme je nedali. Ve druhé třetině se domácí pomalu dostávali do hry a od půlky zápasu byli lepší a produktivnější. Zaslouženě vyhráli.

Brankář HC Junioru Mělník Michael Formánek
Formánka stál zápas s Žabonosy basu. Výhra přiblížila play-off

HC Benátky nad Jizerou B – HC Spartak Žebrák 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 14. Votoupal (Kulvejt, Horáček), 18. Kusý (Husák), 31. Kusý (Husák), 32. Haspeklo (Votoupal, Douša), 38. Macura (Peca), 48. Macura (Votoupal, Suk) – 21. Belda (Langer). Vyloučení: 4:9 + Malý (ŽEB) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Procházka – Hanžl, Šimral.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Do utkání jsme šli s tím, že se pokusíme bodovat. První třetina byla vyrovnaná, domácí však šli do dvoubrankového vedení po našich hrubých chybách. Vstup do druhé třetiny se nám povedl a snížili jsme hned v první minutě na 1:2. Poté však začal úřadovat hlavní rozhodčí Procházka, který dál režíroval hru. Jeho výkon a arogantní chování bylo černou tečkou zápasu. Ještě před zápasem hlavní rozhodčí vesele koketoval s celou střídačkou domácích. Myslím si, že jeho jednostranný výkon citelně ovlivnil naši hru.

HK Lev Slaný – HC Slavoj Velké Popovice 6:4 (3:1, 1:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Pavlas, 7. Zukriegel (Vodička, Ujfaluši), 15. Borkovec (Vodička), 31. Zukriegel (Vodička), 52. Ujfaluši (Borkovec), 59. Ujfaluši – 10. Formánek (Braniš), 30. Hradil (Žoha, Krejčí), 32. Vacek (Hradil), 40. Petráček (Chlupáček, Dulovec). Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Rozhodčí: Doubek – Havel, Kazatel.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): Kdo přišel v neděli na zimní stadion ve Slaném, tak neprohloupil. Viděl pěkné utkání, ve kterém jsme porazili soupeře z Velkých Popovic. Myslím si, že předvedená hra obou týmů byla dobrou pozvánkou na blížící se play off. Naši hráči předvedli velmi dobrý a hlavně týmový výkon, který nás dovedl k zisku tří bodů. Děkujeme všem fanouškům za podporu.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Ze Slaného jsme chtěli přivézt všechny body a s předstihem si zajistit první čtyřku po základní části. Jenže vstup do utkání byl úplně jiný, než jsme si představovali. Vázla rozehrávka, pohyb nebyl dobrý a zbytečně jsme domácí nechali převzít otěže zápasu. Výsledkem byla prohra 1:3 po první třetině. Kluci si toho byli vědomi a do druhé třetiny jsme vstoupili tak, jak je nám vlastní. Soupeře jsme první půlku druhé třetiny k ničemu nepustili, ale zase nám chyběl klid v koncovce – a když jsme se začali dotahovat a už už to vypadalo, že zápas překlopíme na svou stranu, vždy přišla chyba a soupeř nám znovu odskočil. Nicméně jsme měli navrch a do závěrečné třetiny jsme šli s tím, že utkání otočíme. Bohužel, i přes zlepšený výkon se nám to nepodařilo. Je to škoda, ale o výhru jsme se připravili sami první třetinou a pak malou efektivitou v zakončení. Teď nás čeká souboj s Černošicemi o první místo v tabulce a budeme chtít uspět.

HC Rakovník – SC Kolín B 7:2 (3:1, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 3. Macháček (Havel, Benda), 13. Havlůj (Hegenbart, Kovařík), 15. Havlůj, 38. Nekvinda (Havlůj), 48. Macháček (Havel, Zíka), 53. Najman (Benda), 58. Havlůj (Najman, Hegenbart) – 6. Kozák (Petržilka), 34. Kozák (Semirád). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Rozhodčí: Doskočil – Matějček, Mbumaston.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Chtěl bych klukům pogratulovat, že jsme doma za celou sezonu neprohráli. Teď jsem zvědavý, jak dopadneme v rámci první čtyřky, protože bodově je to dost vyrovnané. Jsem zvědavý, jak se to vyřeší. Co se týče zápasu, tak jsme od začátku soupeře přehrávali. Všechny lajny se prosazovaly, když už ne gólově, tak aspoň měly herně navrch. Zaslouženě jsme vyhráli. Ještě nás čeká zápas v Benátkách, ale pomalu už se připravujeme na play-off.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Gratuluju soupeři ke třem bodům. Na ledě působil daleko lepším dojmem než my. My ve druhé třetině zápas trošku zdramatizovali, ale ve třetí třetině jsme přišli o další dva hráče a zápas dohrávali jen na dvanáct lidí. To se podepsalo i na výsledku. Rakovník získal po zásluze tři body. Takhle se nehraje o udržení v krajské lize.