Dlouho to bylo skutečně vyrovnané, zkušený celek hostů se držel až do 27. minuty. V té ale inkasoval během několika desítek vteřin dvě branky od Jonáše Křepelky, a protože už od první části prohrával trefou Čížka z přesilovky, rázem to bylo 3:0.

Pak už účet narůstal pro Řisuty do příjemných výšin. Když se v rozmezí 47. minuty trefil Kraus a po něm dvakrát Vlček, vedli domácí už 9:0.

Na desítku se ovšem čekalo marně. Naopak půl minuty před koncem se dočkali čestné trefy i Sokolovští a trochu tam rozmrzeli brankáře Dlouhého, jenž přišel o čisté konto.

HC Řisuty – Baník Sokolov 9:1 (1:0, 4:0, 4:1). Branky a nahrávky: 11. Čížek (Kraus, Krpata), 27. Křepelka (Záleský), 27. Křepelka (Kos), 32. Sedláček (Křepelka), 40. Veselý, 44. Kos (Hudíček, Kašák), 47. Kraus (Landa), 48. Vlček (Veselý), 50. Vlček (Kraus, Veselý) - 60. Soukup (Bauer).

Řisuty: Dlouhý – Fiala, Kašák, Bílek, Čížek, Babický, Sedláček – Hudíček, Kos, Landa – Veselý, Kraus, Vlček – Záleský, Křepelka, Krpata.