Lány na malém příbramském kluzišti inkasovaly už v 1. minutě, v 10. ale vedly 3:1! Domácí sice dvěma spornými góly vyrovnali, do šatny však šli spokojenější hosté, kteří ve druhé, dost nervózní třetině, dostali dvě branky.

Třetí dějství herně ovládli, i když jejich nápor přibrzdil pětiminutový trest umocněný dalším vyloučením. Lány sice dvojnásobné oslabení ustály, k vyrovnání jim však nepomohla ani minutu a půl dlouhá power–play.

Příbram 99 A – Lány 5:4 (3:4, 2:0, 0:0). Branky: nehl. – Rebeka, Kuna, Fišer, Kindl. Vyloučení: 12:12 + Suchánek OT a OK, P. Stross 5+OK (oba L). Využití: 1:1.
Výsledky 7. kola: Žebrák – Příbram B 7:2, Hořovice – SKP Beroun 2:1.

1. Žebrák 7 5 1 1 28:23 11
2. Hořovice 7 5 0 2 26:15 10
3. Příbram 99 A 7 5 0 2 32:26 10
4. Lány 7 3 1 3 36:24 7
5. Příbram 99 B 7 1 0 6 26:42 2
6. SKP Beroun 7 1 0 6 15:33 2

Výtečný gólman Juhász a autor prvních dvou branek Civáň byli důležitými postavami Žilinských, kteří si po druhé třetině řekli, že by bylo škoda ztratit utkání, v němž měli šanci na první výhru. Předsevzetí v posledním dějství dokonale naplnili a soupeři utekli až na 7:1. Cerhovičtí se výrazně gólově prosadili až ke konci, kdy dali v průběhu pěti minut tři zásahy. Domácí vinou zranění dohrávali v jedenácti lidech.

Žilina – Cerhovice 7:4 (1:1, 2:0, 4:3). Branky: Civáň 2, Zbihlej 2, Šíma 2, Kraus – Machálek 2, Vyleta, Hochmann.

7. Cerhovice 5 3 0 2 21:24 6
8. Důl Kladno 3 2 0 1 13:10 4
9. Obecnice 2 1 0 1 10:7 2
10. Žilina 4 1 0 3 14:17 2