V Hořovicích uspěl zasněžený Důl i Lány

Kladensko - V meziokresním přeboru hokejistů si udržel Důl Kladno druhé místo, na otevřeném zimním stadionu posledních Hořovic ale zvítězil jen nejtěsnějším poměrem.

20.1.2010 1

Ilustrační foto.Foto:

Střetnutí bylo hráno v až neregulérních podmínkách zaviněných sněžením. Už po deseti minutách bylo přerušeno a odklízel se sníh, posléze se utkání doslova nějak dohrálo.

Pochlapily se tentokrát kompletní Lány. Po vcelku vyrovnané první polovině zápasu převzaly v hořovickém domácím prostředí Cerhovic otěže kvalitně hraného utkání a nakonec si připsaly celkem překvapivě hladkou výhru. Dva body je posunuly na čtvrtou pozici právě před jejich rivala.

Podle trenéra Františka Hamouze domácí vyplýtvali síly, když se ve druhé části bránili dvěma dvojnásobným početním výhodám soupeře. Hostům pomohly i podmínky na hořovickém stadionu. „Když kluci viděli, kde se převlékají, tak se naštvali a na soupeře vletěli,“ se smíchem prohlásil Hamouz.

Hořovice B – Důl Kladno 4:5 podrobnosti nehlášeny.

Cerhovice - Lány 2:6 (1:1, 0:2, 1:3). Branky: Mostecký, Bauer - Štross M. 2, Rebeka, Kuna, Šafránek, Michl.

20.1.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

Poklepání na základní kámen obchvatu Slaného za přítomnosti ministra dopravy Dana Ťoka a dalších významných hostů.

Obchvat Slaného odklepli v pondělí dopoledne

Karel Poborský.
83

Do hvězdné jedenáctky Slavie pronikli i Středočeši

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Klíčový dokument Kladna chtějí upravit hlavně ve prospěch lidí

Kladno /FOTOGALERIE/ – Kladenský deník už v minulém týdnu informoval o tom, jaké změny chystá vedení města Kladna v územním plánu. V Kokosu na Sítné se proto uskutečnilo veřejné projednávání toho, co by lidé v Kladně rádi měli a co nikoli. Navíc je zapotřebí upravit limity pro výškovou výstavbu, stejně jako limity zeleně, Jedním z ožehavých témat byla například Lokalita Růžové pole, která je nyní určena pro sport. V úvaze je přesto výstavba dalšího obchodního centra, které ale obyvatelé lokality spíše odmítají

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

Další nezdar, na Přerov letos Kladno neumí

Kladno – Před reprezentační přestávkou se hokejoví Rytíři přesvědčili o formě moravských soupeřů. Po porážce v Třebíči padli i v neděli doma s Přerovem. S tím prohráli už potřetí v sezoně, když pokazili první třetinu a ve zbytku duelu už přes velký tlak dokázali jen korigovat na konečných 2:3. Přerov na rozdíl od Kladna odehrál skvělý víkend (vyhrál i ve Vsetíně) a je za ním už jen o bod.