Už před týdnem nezvládli na ledě Hořovic dohrávku, na kterou ostudně odjeli pouze s devítkou hráčů. Ze zbývajících borců se omluvil jediný. Navíc se jim nelíbil výkon rozhodčího, což vyvrcholilo ve 24. minutě, kdy domácí zasáhli pukem gólmana Kolíska do krku a vzápětí díky jeho indispozici vstřelili do prázdné branky gól na 3:0.

Argument soudce, že brankář nebyl zasažený do masky, byl hodně chabý. Po desetiminutovém dohadování plném urážek lánský kapitán oznámil, že jeho tým vinou zranění brankáře nebude v utkání pokračovat.

Hořovice - Lány 3:0 (2:0, 1:0 nedohráno). Branky: Švec, Lébr, Daněk.

Přes porážku v Hořovicích mohli Lánští na bednu vystoupit, to by však museli doma porazit třetí áčko Příbrami. Ta však pěkné utkání zvládla lépe a přestože domácím výtečně zalapal Kolísek, těsně vyhrála.

Jediný gól zápasu padl v 56. minutě a jeho autorem byl Stránský. Také Příbramští však měli skvělého gólmana, jenž i díky obrovité postavě zlikvidoval několik nájezdů. V utkání byly uděleny dva vyšší tresty. Pět + do konce dostal lánský Bergman, desítku vyfasoval příbramský Beneš.

Lány – Příbram A 0:1 (0:0, 0:0, 0:1). Branka: Stránský.
Zbývající výsledky: SKP Beroun - Hořovice 4:5 (2:1, 0:2, 2:2), Příbram 99 B – Žebrák 1:2 (0:0, 1:1, 0:1).