Slaný – Stadion Kutná Hora 3:2

Hosté dali Slanému šanci na udržení, i když jejich trenér Michal Kraučuk netajil, že si přijeli pro vítězství. “Pokud chceme uspět a zachránit se v soutěži, tak jsme si chtěli odvézt všechny body. Bohužel to tak nedopadlo,“ uvedl. Ve slánské kabině panovaly opačné pocity. “Konečně jsme dali pár šancí a hlavně nás podržel super gólman Novák,“ těšilo trenéra Milana Petráčka. Hokej se hrál od první minuty rychlý a už v 11. diváci viděli první gól, když se trefil slánský kapitán Průcha. Sršni se však nenechali zaskočit a už o tři minuty později dokázali odpovědět. Nováka propálil Giba. Ve druhé třetině začali aktivněji hosté. Ve 29. se trefil Muras, ale po jejich špatném střídání srovnal Pavlík. Ve třetí části padl vítězný gól. Ve 48. ho zaznamenal domácí Hoffman. Sršni bojovali až do konce, ale jejich šance pochytal brankář Novák. Závěr utkání zkazili kutnohorští fandové, kteří po konečném hvizdu házeli na led a po domácích hráčích pyrotechniku. Tři z nich dokonce vnikli až na led.

Branky: 11, Petráček, 35. Pavlík, 47. Hoffman – 14. Giba, 29. Muras. Vyloučení: 14:12. Diváci: 120. Třetiny: 1:1, 1:1, 1:0.