Od noci si je můžete objednat v síti Sazka Tickets, od rána od 8 hodin pak i přes internet. Můžete si je zakoupit i osobně u pokladen před kladenským ČEZ stadionem, a to před zápasem s Karlovými Vary (út, 18.15). Pokladny jsou otevřeny od 15 hodin.

Vstupenky jsou o něco dražší než na základní část. Nejdražší k sezení na tribunu Jih stojí 150 korun, zbytek sezení je na 130 korun a k stání stojí 100 korun. Na předkolo platí i permanentky, ovšem od čtvrtfinále si i jejich držitelé musí lístek opatřit.

Budou mít ale předkupní právo. „Ti, co mají své místo, tak o něj samozřejmě nepřijdou," uklidňuje tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

První dva zápasy určitě nebude vysílat kanál ČT4 sport. Čtyřka musí dát přednost přenosům z halového evropského šampionátu v atletice ve švédském Göteborgu.

„Dostal jsem plán od České televize, ta ani s jedním duelem nepočítá. Je možné, že zápas zařadí jiná stanice, například TV Fanda, ale o tom zatím informaci nemám. Pokud by Fanda či někdo jiný vysílal, pak se může změnit na jeho přání i začátek utkání," dodal Vít Heral.