Burcuje je i jeden z nejzkušenějších borců týmu, dvaačtyřicetiletý obránce Michal Mádl. „První zápas byl dost vyrovnaný, spíše rozhodovalo štěstí v tom, kdo dá góly. Byl to Hradec, dnes je řada na nás,“ věří někdejší extraligový borec Kladna či Karlových Varů.

Podle něj rozhodovaly i osobnosti. Domácí Skokan dal dvě branky, na jednu přihrál, zatímco hostům chybí zraněný Radek Gardoň. S tím byl Mádl perfektně sehraný. „Chybí nejen mě, ale celému týmu. Tonda Melka je moc talentovaný hráč, ale přece jen ještě neumí jako Radek vyždímat z minima maximum. Hlavně při přesilovkách. A to se právě v play–off cení,“ myslí si obránce Řisut.

Se sezonou se však loučit ještě nehodlá. Tým je podle něj kvalitní a určitě by rád zopakoval loňskou jízdu minimálně do semifinále. „Chuť máme velkou a jedna porážka nerozhoduje. I když na tři vítězné se to také nehraje a už prostě nesmíme zaváhat. Přesto si myslím, že doma nebudeme hrát nějak příliš otevřenou partii. Protivník je příliš kvalitní, takže se raději spolehneme na brejky,“ plánuje a odmítá speciální přípravu na utkání. „Důležitá je, ale nedělal bych z toho žádnou vědu,“ odmítl.

Duel Řisuty – Jindřichův Hradec začne na stadionu ve Slaném ve čtvrtek v 18 hodin a domácí si přejí, aby je přišlo povzbudit co nejvíce diváků. "Samozřejmě i fanynek," směje se vedoucí mužstva Antonín Švenkrt.