Na Důl vyrukovali mladí Tygři z Černošic. Deset minut hráli domácí svůj rozvážný hokej, pak se ale nechali strhnout k závodění. Ještě v první třetině však vymazali těsnou ztrátu, aby dvě minuty před koncem strhli výhru 2:1 na svoji stranu. Postaral se o to z trestné lavice se vracející Chýský.

Domácí body doslova vydřeli. „Někteří kluci byl tak utahaní, že ani nešli na pivo,“ smál se trenér František Dykast, jenž uznal, že výhra byla šťastná. „Zápasu by víc slušela remíza,“ poznamenal.

Tři kola sehrály Lány, ve skutečnosti si ale o body zahrály pouze pět třetin! V 1. kole se Dobřichovicím zranil brankář, a poněvadž jiný nebyl, utkání skončilo po první třetině.

O víkendu kvůli obdobné situaci odehrály jen osmnáct a půl minuty. Za stavu 5:1 se brankář Mníšku pustil s rozhodčími do verbální výměny názorů, a poněvadž se nemínil uklidnit, dostal trest do konce utkání. Stejně jako Dobřichovičtí hosté druhého gólmana neměli, tudíž utkání bylo ukončeno.

V sobotu jedou Lány na led Černošic. „Snad si konečně zahrajeme,“ doufá trenér František Hamouz. Hned po nich si na stejném stadionu zahrají Solopisky proti Dolu, zatímco Žilina hostí v neděli Dobřichovice (ZS Kladno, 14.45).