"Těším se, že až tady zase budeme za pět let koncertovat, snad už budete zase zpátky v extralize," poslouchal Jágr slavného zpěváka, skladatele i herce, který narážel na to, že Rytíře čeká baráž o udržení nejvyšší soutěže. Slavnou osmašedesátku stojící na balkoně se svojí partnerkou a ženou Richarda Krajča Karin Babinskou tím jenom rozesmál.

Navíc v jednom z textů Jágrovo jméno využil a pak se ho žertem ptal, zda fandí hokeji a zda někdy chodí na místní stadion. "To byste pane snad mohl zvládnout, ne, v ruce to snad ještě držet umíte?" naoko vážně pravil Krajčo směrem ke hvězdě.

Koneckonců o hvězdách tak trochu Kryštofovo turné je, nazvali ho Halywůd Tour.

A v Kladně měli úspěch, tak jako na jiných místech republiky. Postaráno bylo o VIP hosty perfektně po celou dobu koncertu i po jeho skončení. Za to, že se koncert vydařil a v kulturáku vše klaplo na jedničku, patří poděkování i manažerovi kulturního domu Michalu Muláčkovi a jeho týmu. "S touto skromnou partou z Ostravska je pokaždé radost něco dělat. S Richardem jsme si po koncertě povídali o divadle, o příbězích z pódií. I v Kladně bylo vidět, že se snaží udržet v kondici skákáním přes švihadlo před vystoupením. Jak říkám, je to milá parta," uzavřel Michal Muláček.

close Jaromír Jágr fandí na koncertu skupiny Kryštof s Karin Babinskou, ženou Richarda Krajča. info Zdroj: Jaroslav Nič zoom_in Jaromír Jágr fandí na koncertu skupiny Kryštof s Karin Babinskou, ženou Richarda Krajča.