Mladí šikovní hráči většinou s Kladnem svou kariéru na moc dlouho neplánují, to spojuje také tři odchovance Rytířů, kteří se nyní potí pro budějovický Motor. Jakub Valský nebo Milan Doudera si po odchodu z Kladna zahráli na velké kluby, dobyli slavně tituly mistrů, teď se jim daří i na jihu Čech. Evidentně spokojen je tam také Adam Kubík. Hraje jako skutečná posila, vede klubové bodování a to chyběl proti Třinci. Bude zajímavé, jak ho (pokud bude hrát) přivítají diváci v Kladně, jehož hokejový majitel Jaromír Jágr odchod mladého talentu nekousal pochopitelně moc rád. Byť lotyšská náhrada Eddie Tralmaks - zdá se - vyšla velmi slušně.

Rytíři jsou také ve slušném rozpoložení. Začali sbírat body, jen je mrzí neustále a dokola se opakující ztráty dvoubrankového vedení. A také zranění klíčového muže sestavy Tomáše Plekance.

Litvínov porazil Kladno v prodloužení 5:4. Richard Jarůšek se vlevo pošťuchuje s domácími.
Takové vedení musíme uhrát, štve Jarůška. Jak vzpomíná na Litvínov?

Fanoušci se ale zdá se těší spíš než na hokej na nové vratné kelímky v klubovém provedení Rytířů. připravila je společnost, která se od letoška stará o občerstvení na zimním stadionu a nutno říci, že fanoušci si zatím projekty společnosti Stalleys pochvalují. Spousta fandů už nyní plánuje, že si nový kelímek ponechá jako sběratelský artefakt.

V pátek se každopádně vyplatí na hokej na ČEZ stadion vyrazit, měl by bavit. Začíná se v 18:00.