K zápasu ale opět neodcestují kompletní. Uzdravil se sice útočník David Dvořáček, ale oproti duelu s Ústím přibyl na marodku obránce Těrnavskij, který si poranil záda.

Podle trenéra Jindřicha Lidického nahradí ruského bohatýra mladíček Josef Zajíc, který ale v sezoně také hraje velmi dobře.

„Určitě budou chybět Strnad a také Račuk. Toho nyní Chomutov využívá při marodce docela hodně, ale to už tak bývá. V play-off by měl být většinou s námi, aby stihl odehrát patnáct zápasů. Nicméně v tomhle se věci někdy mění z hodiny na hodinu," říká Lidický.

Nejvážněji zatím marodil s nohou obránce Jurij Repe, což je citelná ztráta. „V pondělí by mu měli sundat sádru a chceme, aby poslední tři zápasy základní části odehrál a dostal se zpět do formy," doufá Lidický.

Duel v Šumperku podle něj bude náročný tak jako všechny jiné. „Jsou předposlední, ale zlepšují se. I my ale potřebujeme po porážkách zabodovat," usmál se trenér, který si je vědom toho, že poslední dva přemožitelé Kladna z Litoměřic a Ústí klidně mohou na Kladno narazit v play-off. „Jenže tam už si nevyberete, boj to bude s každým týmem," doplnil Lidický.