Nádašdi: Osobní hodnocení moc neberu

Kladno - Začátkem června přišel do Kladna z Ústí nad Labem. V den svých 27. narozenin začal trénovat s takovými borci, jako Pavel Patera či Martin Procházka. Za Buldoky odehrál do středečního podvečera 45 zápasů. První branky se v jejich dresu dočkal až ve 49. kole.

14.2.2008

Tomáši Nádašdimu jako první gratuloval k premiérové trefě v české extralize Richard Diviš.Foto: Josef Procházka

Ve 24. minutě si Tomáš Nádašdi sjel od modré na přihrávku Pavla Patery a střelou mezi betony nedal litvínovskému Fraňkovi šanci. A gól to byl moc důležitý, nastartoval totiž obrat ve skóre. V konečném důsledku jeho trefa může ovlivnit metu, na kterou Kladenští dorazí. Zda bude sezona úspěšná či nikoli. „Je jedno, kdo ho dal, důležité bylo, že padl a celé mužstvo se pak zvedlo. Hlavně, že jsme hráli dobře a vyhráli,“ pochvaloval si 27letý bek. Středeční duel měl vysoké tempo, v předešlých kolech Kladno lépe zvládalo první třetiny, ale pak postupně uvadalo. Ve středu to bylo obráceně. „Bylo vidět, že si klíčoví hráči odpočinuli. Dokázali jsme tempo vystupňovat,“ prohlásil Nádašdi. Za rozhodující moment zápasu považuje majitel slovenského titulu (Žilina) začátek druhé části. „Po na šance bohaté první třetině, kdy jsme nevyužili přesilovku pět na tři a nakonec prohrávali, jsme si řekli, že máme čtyřicet minut na to, abychom vyhráli. Zlepšili jsme obranu, vyrovnali a brzy dali i druhý gól,“ řekl Nádašdi, jenž byl Deníky vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. „Děkuji, jsem rád. Hlavně, že diváci byli spokojení s předvedenou hrou celého týmu, osobní hodnocení moc neberu.“

14.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Politická debata lídrů politických stran ve Středočeském kraji organizovaná Deníkem proběhla 4. října ve Všetatech. Andrej Babiš
98

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.