Kapitán Matěj Kos si moc dobře pamatoval na stále ještě letošní tři debakly ve Žďáru.

„To víte, že jsme to měli v hlavě. Někde vzadu to tam bylo," přiznal s tím, že důležité bylo, že dali docela rychlé góly. „Zápas pak měl úplně jiný rozměr, v minulých jsme hned od začátku pod tlakem. Neříkám ale, že na začátku neměli nějaké šance," řekl.

Jeho tým byl pořád vepředu a tím mohl hrát uvolněně. Kos, který byl vyhlášený nellepším hráčem hostů, mínil, že podstatný byl také začátek druhé třetiny, kdy neinkasovali, naopak další branky přidali.

Celý článek najdete v pondělním Kladenském deníku.

Žďár n. S. - Řisuty 3:9.
Branky: 12. Kaňka, 53. Kunstmüller, 53. Bureš – 7. Brém, 9. Slavíček, 12. Babický, 13. Kos, 22. Náprstek, 29. Janeček, 36. Záleský, 44. Arnošt, 47. Dostál. Vyloučení: 4:4, využití 1:3. Třetiny: 1:4.0:3, 2:2.
Řisuty: Ilašenko – Kužel, Sedláček, Babický, Kolářík, Muláček, Raclavský, Bílek – Náprstek, Kos, Slavíček – Záleský, Brém, Fortelka – Čurda, Janeček, Šilhavý – Kalla, Butor, Arnošt.