Jak byste zhodnotil zápas?

Od začátku jsme nehráli dobře. Vůbec nic nám nevycházelo. Ve druhé třetině jsme to trochu zvedli, ale pořád to nebylo ono. Chtít hrát posledních patnáct minut, to je prostě na tým jako je Jihlava málo.

Od minulého zápasu v Benátkách to působí, že na vás padla deka. Dalo by se to tak nazvat?

To si nemyslím. Do každého zápasu se jde od stavu 0:0. Ale nevstoupili jsme do toho dobře.

Před druhým gólem Jihlavy to vypadalo, že jste byl podražený Čachotským…

Jo, byl jsem. Ale rozhodčí to jako faul neposoudil. A bohužel pak z toho bylo 2:1 pro soupeře.

Kladno (v bílém) nestačilo doma na Duklu Jihlava a padlo 2:5.
Jihlava ve šlágru ligy dominovala, Rytíři své šance nevyužili

Před druhou sirénou jste mohl zakončovat do prázdné brány. Co se tam pokazilo?

Do brány tam najížděli jejich hráči. Pak už to bylo spíš jen o štěstí to trefit.

Nemohly toto být zlomové okamžiky utkání?

To ne. Ale to, že jsme nehráli od začátku. To je všechno.

Povedlo se vám vyrovnat. Chvíli na to ale Jihlava opět odskočila do vedení. To by se asi stát nemělo, že?

To je hokej. Kdo udělá víc chyb, ten prohraje. A těch jsme udělali víc my.

Volejbalisté Jihostroje smetli z kurtu Kladno.
Orli na lídra ani podruhé nestačili

Věnovali jste na tréninku utkání zvýšenou přípravu? Přeci jen hrál první s druhým.

Připravujeme se na všechny stejně. Do každého zápasu chceme jít na sto procent. Ale s dnešním vstupem do utkání nemůžeme porazit vůbec nikoho.

Diváci vás hnali dopředu. Pomáhalo vám to?

I když jsme prohrávali o dva góly, diváci nám stále fandili. To bylo fakt super. Klobouk dolů před nimi v takové situaci.

AUTOR: Jan ŠEJHL

Slánský radní zachránil muži život, ostatní kolemjdoucí nechali zraněného bez pomoci.