Pro Řisuty se přitom duel nevyvíjel vůbec dobře, protože ve 22. minutě prohrávaly po gólu Knesla už 0:2. Přesto dokázaly skóre otočit, když se jim povedla druhá polovina utkání.

To snížil Vyskočil a v poslední minutě druhého dějství vyrovnal kapitán Kos. Rozhodnutí přinesla 53. minuta a dorážka Náprstka. V závěru ještě domácí nejprve pojistili vedení při power play Nymburka, čtvrt minuty před koncem ale ještě hosté duel zdramatizovali.

HC Řisuty – NED Nymburk 4:3 (0:1, 2:1, 2:1). Branky a nahrávky: 36. Vyskočil (Patyk, Kučera J.), 40. Kos (Krpata, Kolářík), 53. Náprstek (Fortelka, Řepka), 59. Kolářík (Kučera J., Kos) – 5. Kříž (Eis, Tržický), 22. Knesl (Rittig, Smejkal), 60. Smejkal (Kolouch).