Nejlepší start do sezony měl žilinský Velc, jenž na černošickém ledě deklasoval Mníšek pod Brdy 16:0! Trenér a vedoucí týmu v jedné osobě Karel Stříbrný prozradil, že má dva nové borce. Bývalého juniora Kladna Karfuse, jenž se zapsal čtyřmi góly, a Řacha ze Slaného, který v klubové premiéře vstřelil dvě branky.

V neděli proti Černošicím by měl poprvé chytat syn slavného brankáře Kladna Miroslava Krásy, jehož Žilina získala z Rakovníku. „Ještě máme rozjednané tři hráče,“ přiznal Stříbrný s tím, že na soka z Mníšku se dobře připravili, poněvadž loni s ním jednou prohráli. Teď měli roli usnadněnou, protože Mníšek měl k dispozici pouze deset, převážně postarších hráčů.

Dobře rozehraný zápas měly i Lány proti Dobřichovicím. Na ZS v Kladně se ale hrálo pouze necelou úvodní třetinu. Za stavu 3:0 se hostům zranil brankář a jiného neměli. Z pole mezi tři tyče nikdo nechtěl, tudíž se kapitáni domluvili na ukončení oficiálního utkání. Hrálo se pouhých deset minut a Lánští si tak nejspíš zapíší do tabulky kontumační výhru 5:0.

Týmy posléze utkání dohrály, s tím, že v dobřichovické brance se střídali lánští gólmani (11:0). „Byl to dobrý trénink na sobotní derby s Dolem,“ pochvaloval si lánský trenér František Hamouz.

V posledním utkání zdolaly Černošice Solopisky 7:4.