„I v Třinci jsme si to v závěru dost zkomplikovali zbytečnými vyloučeními. Náš problém je, že jsme dost zápasů měli dobře rozehraných, ale v závěru jsme je ztratili,“ tvrdí gólman, jenž si připsal proti Ocelářům 39 úspěšných zákroků. Přiznal, že v hlavě měl i nepovedenou koncovku pátečního duelu v Pardubicích, kde domácí v 57. minutě vyrovnali na 2:2 a nakonec vyhráli v prodloužení. „Samozřejmě, že to v hlavách máme. I proto jsme museli v Třinci bojovat až do konce."


Se čtyřmi body z třídenního zájezdu není Orct dokonale spokojený, hlavně kvůli zmíněnému utkání v Pardubicích. „Kdyby nám někdo před pátkem řekl, že získáme čtyři body, určitě bychom je brali. Ale takhle nás to přece jen trochu štve, mohlo jich být šest,“ posteskl si.


Dnešní zápas se Zlínem může kopírovat podle Orcta ty předešlé. Obě mužstva asi vsadí na opatrnost. „Myslím, že to tak bude. Oni vždycky vyčkávají na naši chybu, ale já bych byl rád, kdybychom navázali na naše výkony z posledních zápasů. Pak i šance přijdou a pokud je proměníme, můžeme uspět. Potřebujeme to,“ uzavřel Zdeněk Orct.

Celé změní článku najdete v úterním Kladenském deníku.

Součástí článku je audio