Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Po debaklu čeká na Řisuty suverénní Havlíčkův Brod

Slaný – Dvě třetiny byli ve hře, ale nakonec padli vysoko 3:8. Hokejisty Řisut porážka od lídra II. ligy, sk. západ mrzela, utekla jim totiž možnost dostat se na šesté místo. Místo toho zůstali osmí a v prvním kole play off je čeká nadmíru těžký soupeř – jasný vítěz skupiny Střed Havlíčkův Brod.

18.2.2017

Řisutský Matěj Kos (vlevo) v souboji s Kobrou. Foto: Roman Mareš

Svěřenci Martina Procházky začali proti Kobře slušně, na vedoucí gól favorita odpověděl hezkou ranou pod břevno Borovanský, ale ve druhé třetině Řisuty chybovaly víc a dostaly další dvě branky. V poslední minutě druhého dějství trefil Kolářík jenom tyčku a místo toho Kobra v úvodu poslední třetiny s Buldoky zatočila. Dala během pár minut pět gólů, jeden dokonce ve dvojnásobném oslabení (!) a zápas jasně ovládla.

HC Řisuty – Kobra Praha 3:8 (1:1, 0:2, 2:5). Branky: 18. Borovanský (Krpata, Krpata), 57. Janeček (Náprstek, Kolařík), 59. Vyskočil (Havlůj) – 13. Jakeš (Jedlička), 28. Pulkrab (Kuchta, Jakeš), 35. R. Verbík (Vlach, Antončík), 42. Jakeš (Jedlička, Antončík), 42. Hlinka (Verbík, Vlach), 45. Švaříček (Jedlička), 49. Švaříček (Jedlička, Jakeš), 50. Jedlička.

Co říkal na krutou prohru kapitán týmu Matěj Kos? Čtěte v pondělním Kladenském deníku (20.2.)

18.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
První voliči v okrsku číslo 1 ve Slaném

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Krimimix: otec dluží šestnáct tisíc korun na výživném

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.

KRÁTCE: Kam vyrazit na Kladensku za kulturou?

Kladensko - Přinášíme vám několik tipů na kulturní akce, které se na Kladensku konají tento víkend.

Řidič, který boural u Uhů, byl opilý

Velvarsko /FOTOGALERIE/ - Šofér, který nejspíše zavinil 3. října odpoledne tragickou dopravní nehodu na silnici mezi Uhy a Nelahozevsí, byl pod vlivem alkoholu. Kladenskému deníku to v pátek dopoledne potvrdila policejní mluvčí Markéta Johnová.

Světové mistrovské tulipány i do Kladna!

Leiden (Nizozemsko) - Na právě konaném mistrovství světa v aerobiku v nizozemském Leidenu se radovalo Kladno už ze dvou zlatých medailí. Mistryněmi světa se staly členky Sport Academy Kladno a světovou šampionkou je také Andrea Švihálková.