S Kolínem prohráli 0:6 a v sobotu to bylo po úvodních dvaceti minutách 0:3. „Prolétlo mi hlavou, abychom nedostali zase takovou nálož," přiznal útočník Tomáš Landa.

Buldoci však do soupeře zaťali tesáky a deset vteřin před koncem si gólem centra prvního útoku Kose vynutili prodloužení. V něm dostali výhodu přesilové hry, ve které však inkasovali rozhodující gól na 4:5.

Řisuty začaly mizerně a v 6. minutě už prohrávaly 0:2. „Náš projev byl mdlý. Byli jsme špatní na puku a nebruslili jsme. Soupeři jsme vedení doslova nabídli. Zřejmě jsme si mysleli, že po výhře nad Kobrou to půjde samo," uvedl Landa.

Za pozitivní považuje, že to nevzdali a stihli vyrovnat. Svým druhým gólem vrátil domácí do zápasu a po jeho asistenci zpoza branky Kos srovnal.

Za tři body mohl být Landa společně s nymburským Stehlíkem vyhlášený první hvězdou zápasu. „Vyrovnání ale bylo vyústěním našeho tlaku v power-play," mínil nejlepší střelec II. ligy, jenž má na kontě třináct gólů.

Trestuhodná branka v oslabení na konečných 4:5 sice domácí hokejisty moc mrzela, ale vzhledem k vývoji utkání Landa uznal, že bod je nakonec dobrý.