Sedm proher z posledních osmi zápasů, s takovou dekou odjížděli borci Řisut do Letňan. Pokud se někde chtěli čapnout, tak kde jinde než na ledě posledního týmu tabulky. Na začátku to ale mužstvo spíš svazovalo a domácí pohodlně utekli do tříbrankového vedení. Tým od Slaného ale udělal s krizí to nejlepší, co mohl: rychle ji odvrátil dvěma góly mladíků Patyka a Kučery.

Ve druhé třetině Letňany bojovaly, ale nakonec dostaly opět dva slepené góly od Kučery a Krpaty, a když se trefil po pěkné souhře s Rodem ještě Dostál, šli hosté do poslední třetiny rázem s dvougólovým vedením. To ještě vylepšil Libovický a Letňany pak už jen korigovaly.

Letňany - Řisuty 4:6

Branky a nahrávky: 7. Eliáš (Barbora), 12. Soukup (Uhlíř, Eliáš), 15. Heldák (Fabiánek), 49. Heldák (Eliáš, Uhlíř) – 16. Patyk (Rod), 17. Kučera J. (Kos, Řepka), 36. Kučera J. (Náprstek, Šíma), 37. Krpata (Kolářík, Libovický), 40. Dostál (Rod, Patyk), 42. Libovický (Vyskočil, Kos). Třetiny: 3:2, 0:3, 1:1.

Řisuty: Ilašenko – Kučera J., Chládek, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Kašák, Libovický – Kos, Patyk, Urbanec, Krpata, Řepka, Vyskočil, Fortelka, Náprstek, Hampl, Kučera M., Rod, Kalla.