Zásadní byl duel v Chebu. PO první třetině to vypadalo, že Buldoci zase dostanou pořádný debakl, prohráli totiž 14. Jenže pak konečně začali makat, povedlo se jim vyrovnat skóre a domácí uspěli až v prodloužení.

Bod byl pro Řisuty vzpruhou před derby s Kralupy, kam před sezonou zamířili ex-ligisté z Kladna Zajíc a Šilhavý (Řisuty na ně měly také políčeno). Rozhodl start do třetí třetiny, kdy hosté z Řisut dali během chvíle tři branky, odskočili na 1:4 a domácí pak už jen dvěma góly korigovali. "Dneska super práce a nejen mně spadl kámen ze srdce. Zlaté tři body," radoval se hostující útočník Petr Patyk, jenž byl u všeho důležitého: dvě branky v rozhodujících chvílích vstřelil, dvě zbylé pomohl připravit asistencemi.

Tento týden se buldoci znovu představí dvakrát na domácí půdě. Ve středu v 18:30 přivítají Písek, v sobotu v 19:00 je poté čeká Slovan Ústí nad Labem!

HK Kralupy nad Vltavou – HC Řisuty 3:4 (0:0, 1:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 35. Hrala (David), 56. Bezouška (Šilhavý, Hampl), 60. Zídek (Zajíc) – 32. Bílek (Janeček, Patyk), 43. Janeček (Zich, Patyk), 43. Patyk (Bílek, Zich), 46. Patyk (Bílek, Janeček). Rozhodčí: Barek – Hlinka, Tuháček. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Diváci: 473.