„Když bude v pořádku, tak by měl nastoupit,“ řekl na adresu Réwaye jeden z kladenských trenérů David Čermák, ale doplnil, že rozhodnutí přijde až před zápasem.

Hrát by podle něj určitě měli někteří mladí borci jako Martin Bláha nebo Tomáš Bernat. A také teprve šestnáctiletý Jiří Ticháček, jenž loni udělal v mladším dorostu 51 bodů ze 37 zápasů a probojoval se i do reprezentace.

Za Slavii by měl nastoupit Petr Hořava, který poslední tři roky odehrál v Kladně a podle mnohých předváděl nejlepší hokej své kariéry. S Rytíři se po postupu na další spolupráci strany nedohodly, a tak zamířil do Slavie, kde o místo bojuje také další kladenský odchovanec Vincent Keszi (loni dohrával v Řisutech) a rovněž Arménec Norair Hovsepjan. Ten bojoval v kladenském dresu pět let v mládeži, ale smlouvu si nevydobyl. Ve Slavii působ jako sportovní manažer  další Kladeňák Jiří Veber, někdejší mistr světa (1996) a otec mladého obránce Rytířů Václava.

Se Slavií trénuje i Jágrův kamarád Roman Červenka, podepsáno má ale ve švýcarském Rapperswillu, takže do utkání zasáhne jen sotva.

I tak se bude nač dívat.