Nálada na čtvrtečním tréninku nebyla podle trenéra Jiřího Čelanského optimální. Aby také byla.

„Odpovídala našemu výkonu. Věřím, že jsme si všechno vyříkali a špatný zápas si už vybrali hned v prvním kole," uvedl kouč Rytířů a připustil, že středeční boleslavská porážka by mohla být léčbou šokem.

„Věřím, že ano. Jsme si vědomi, že to z naší strany nebylo dobré a určitě musíme pro úspěch udělat víc," řekl Čelanský s tím, že s odstupem času míní, že jeho tým v Boleslavi zaostal v zodpovědnosti vůči výsledku, lehkovážnosti, jako by nehrál o bytí, a také v přesilovkách.

Před baráží bylo slyšet ze všech stran, že se musí jezdit po zadku. Jinak nelze uspět.

„Nemůžu říct, že by nám to chybělo. Nicméně to bylo otupené našimi velkými individuálními chybami, po kterých se sesypal náš herní projev a sebevědomí hráčů. Pak to mohlo vypadat, že jsme do toho nedali všechno. Pevně věřím, že jsme neřekli poslední slovo," prohlásil Čelanský.

Do pátečního utkání dojde k v sestavě Rytířů k změnám. „Vrací se Michal Dragoun a budou změny v některých formacích," prozradil šéf kladenské střídačky a dodal, že ani tentokrát nebude mít k dispozici Tomáše Kaberleho.

Souboj Kladna s Chomutovem bude už sedmý v probíhající sezoně.

„Myslím, že se nemáme čím překvapit. Obě strany ví, co mohou od soupeře očekávat. Věřím, že rozhodne to, kdo dá do utkání víc, bude mít větší touhu po vítězství a bude zodpovědnější na kotouči," uzavřel Čelanský.