Rytíři hlásí změny v sestavě. Trenér Zdeněk Vojta už může počítat s uzdraveným Milošem Hořavou, který po otřesu mozku způsobeném zlínským Okálem nehrál dva měsíce. „Vrátí se do prvního útoku k Paterovi a Tenkrátovi, Honza Hlaváč půjde do druhé formace k Dragounovi," nastínil Vojta hlavní změny v sestavě.

Kladno tak bude mít k dispozici dva hodně silné útoky, do zbylých trenéři ještě hráče přesně neurčili. Zdeněk Vojta každopádně žádá od týmu mnohem větší zarputilost, protože pohled na tabulku příjemný není – Kladno je až jedenácté.

O bod za středečním soupeřem z Liberce, na jehož ledě v první čtvrtině nečekaně vyhrálo 3:1. tehdy předčilo i své bývalé spolubojovníky Jakuba Valského a Kobu Jasse, o nichž bylo v úvodu sezony docela dost slyšet, ale s postupujícím časem už to tak žhavé nebylo a Valský dokonce vypadl z elitní formace, což je škoda. 

Zatím dal v sezoně dvě branky, Koba Jass hrající obvykle ve čtvrté lajně má o jednu trefu víc. 

z kladenského kádru má zkušenosti s libereckým dresem právě Miloslav Hořava, který tu odehrál před časem hodně povedenou sezonu, kdy byl nejlepším střelcem týmu.