Svým divákům se na zrekonstruovaném ČEZ stadionu v Kladně představí ve středu 10. září, kdy bude hostit ve středočeském derby Benátky nad Jizerou. 

Fanoušci si vůbec budou muset zvyknout, že jména soupeřů nebudou tak zajímavá, jako tomu bylo v nejvyšší soutěži. 

Částečnými lákadly by mohly být mače s Českými Budějovicemi (Kladno na jejich ledě hraje 20. září) či Chomutovem (11. října, také na ledě soupeře). 

1. kolo (PO, 8. IX)
Kadaň - Chomutov
Most - Kladno
Benátky n/J - Šumperk
Ústí n/L - Havlíčkův Brod
Havířov - Třebíč
České Budějovice - Jihlava
Prostějov - Litoměřice

2. kolo (ST, 10. IX)
Chomutov - Litoměřice
Jihlava - Prostějov
Třebíč - České Budějovice
Havlíčkův Brod - Havířov
Šumperk - Ústí n/L
Kladno - Benátky n/J
Kadaň - Most

3. kolo (SO, 13. IX)
Most - Chomutov
Benátky n/J - Kadaň
Ústí n/L - Kladno
Havířov - Šumperk
České Budějovice - Havl. Brod
Prostějov - Třebíč
Litoměřice - Jihlava

4. kolo (ST, 17. IX)
Chomutov - Jihlava
Třebíč - Litoměřice
Havlíčkův Brod - Prostějov
Šumperk - České Budějovice
Kladno - Havířov
Kadaň - Ústí n/L
Most - Benátky n/J

5. kolo (SO, 20. IX)
Benátky n/J - Chomutov
Ústí n/L - Most
Havířov - Kadaň
České Budějovice - Kladno
Prostějov - Šumperk
Litoměřice - Havlíčkův Brod
Jihlava - Třebíč

6. kolo (ST, 24. IX)
Chomutov - Třebíč
Havlíčkův Brod - Jihlava
Šumperk - Litoměřice
Kladno - Prostějov
Kadaň - České Budějovice
Most - Havířov
Benátky n/J - Ústí n/L

7. kolo (SO, 27. IX)
Ústí n/L - Chomutov
Havířov - Benátky n/J
České Budějovice - Most
Prostějov - Kadaň
Litoměřice - Kladno
Jihlava - Šumperk
Třebíč - Havlíčkův Brod

8. kolo (PO, 29. IX)
Chomutov - Havlíčkův Brod
Šumperk - Třebíč
Kladno - Jihlava
Kadaň - Litoměřice
Most - Prostějov
Benátky n/J - Č. Budějovice
Ústí n/L - Havířov

9. kolo (ST, 1. X)
Havířov - Chomutov
České Budějovice - Ústí n/L
Prostějov - Benátky n/J
Litoměřice - Most
Jihlava - Kadaň
Třebíč - Kladno
Havlíčkův Brod - Šumperk

10. kolo (SO, 4. X)
Chomutov - Šumperk
Kladno - Havlíčkův Brod
Kadaň - Třebíč
Most - Jihlava
Benátky n/J - Litoměřice
Ústí n/L - Prostějov
Havířov - České Budějovice

11. kolo (ST, 8. X)
České Budějovice - Chomutov
Prostějov - Havířov
Litoměřice - Ústí n/L
Jihlava - Benátky n/J
Třebíč - Most
Havlíčkův Brod - Kadaň
Šumperk - Kladno

12. kolo (SO, 11. X)
Chomutov - Kladno
Kadaň - Šumperk
Most - Havlíčkův Brod
Benátky n/J - Třebíč
Ústí n/L - Jihlava
Havířov - Litoměřice
České Budějovice - Prostějov

13. kolo (PO, 13. X)
Prostějov - Chomutov
Litoměřice - České Budějovice
Jihlava - Havířov
Třebíč - Ústí n/L
Havlíčkův Brod - Benátky n/J
Šumperk - Most
Kladno - Kadaň

14. kolo (ST, 15. X)
Chomutov - Kadaň
Kladno - Most
Šumperk - Benátky n/J
Havlíčkův Brod - Ústí n/L
Třebíč - Havířov
Jihlava - České Budějovice
Litoměřice - Prostějov

15. kolo (SO, 18. X)
Litoměřice - Chomutov
Prostějov - Jihlava
České Budějovice - Třebíč
Havířov - Havlíčkův Brod
Ústí n/L - Šumperk
Benátky n/J - Kladno
Most - Kadaň

16. kolo (ST, 22. X)
Chomutov - Most
Kadaň - Benátky n/J
Kladno - Ústí n/L
Šumperk - Havířov
Havl. Brod - České Budějovice
Třebíč - Prostějov
Jihlava - Litoměřice

17. kolo (SO, 25. X)
Jihlava - Chomutov
Litoměřice - Třebíč
Prostějov - Havlíčkův Brod
České Budějovice - Šumperk
Havířov - Kladno
Ústí n/L - Kadaň
Benátky n/J - Most

18. kolo (PO, 27. X)
Chomutov - Benátky n/J
Most - Ústí n/L
Kadaň - Havířov
Kladno - České Budějovice
Šumperk - Prostějov
Havlíčkův Brod - Litoměřice
Třebíč - Jihlava

19. kolo (ST, 29. X)
Třebíč - Chomutov
Jihlava - Havlíčkův Brod
Litoměřice - Šumperk
Prostějov - Kladno
České Budějovice - Kadaň
Havířov - Most
Ústí n/L - Benátky n/J

20. kolo (SO, 1. XI)
Chomutov - Ústí n/L
Benátky n/J - Havířov
Most - České Budějovice
Kadaň - Prostějov
Kladno - Litoměřice
Šumperk - Jihlava
Havlíčkův Brod - Třebíč

21. kolo (ST, 5. XI)
Havlíčkův Brod - Chomutov
Třebíč - Šumperk
Jihlava - Kladno
Litoměřice - Kadaň
Prostějov - Most
Č. Budějovice - Benátky n/J
Havířov - Ústí n/L

22. kolo (SO, 8. XI)
Chomutov - Havířov
Ústí n/L - České Budějovice
Benátky n/J - Prostějov
Most - Litoměřice
Kadaň - Jihlava
Kladno - Třebíč
Šumperk - Havlíčkův Brod

23. kolo (PO, 10. XI)
Šumperk - Chomutov
Havlíčkův Brod - Kladno
Třebíč - Kadaň
Jihlava - Most
Litoměřice - Benátky n/J
Prostějov - Ústí n/L
České Budějovice - Havířov

24. kolo (ST, 12. XI)
Chomutov - České Budějovice
Havířov - Prostějov
Ústí n/L - Litoměřice
Benátky n/J - Jihlava
Most - Třebíč
Kadaň - Havlíčkův Brod
Kladno - Šumperk

25. kolo (SO, 15. XI)
Kladno - Chomutov
Šumperk - Kadaň
Havlíčkův Brod - Most
Třebíč - Benátky n/J
Jihlava - Ústí n/L
Litoměřice - Havířov
Prostějov - České Budějovice

26. kolo (ST, 19. XI)
Chomutov - Prostějov
České Budějovice - Litoměřice
Havířov - Jihlava
Ústí n/L - Třebíč
Benátky n/J - Havlíčkův Brod
Most - Šumperk
Kadaň - Kladno

27. kolo (SO, 22. XI)
Kadaň - Chomutov
Most - Kladno
Benátky n/J - Šumperk
Ústí n/L - Havlíčkův Brod
Havířov - Třebíč
České Budějovice - Jihlava
Prostějov - Litoměřice

28. kolo (ST, 26. XI)
Chomutov - Litoměřice
Jihlava - Prostějov
Třebíč - České Budějovice
Havlíčkův Brod - Havířov
Šumperk - Ústí n/L
Kladno - Benátky n/J
Kadaň - Most

29. kolo (SO, 29. XI)
Most - Chomutov
Benátky n/J - Kadaň
Ústí n/L - Kladno
Havířov - Šumperk
České Budějovice - Havl. Brod
Prostějov - Třebíč
Litoměřice - Jihlava

30. kolo (PO, 1. XII)
Chomutov - Jihlava
Třebíč - Litoměřice
Havlíčkův Brod - Prostějov
Šumperk - České Budějovice
Kladno - Havířov
Kadaň - Ústí n/L
Most - Benátky n/J

31. kolo (ST, 3. XII)
Benátky n/J - Chomutov
Ústí n/L - Most
Havířov - Kadaň
České Budějovice - Kladno
Prostějov - Šumperk
Litoměřice - Havlíčkův Brod
Jihlava - Třebíč

32. kolo (SO, 6. XII)
Chomutov - Třebíč
Havlíčkův Brod - Jihlava
Šumperk - Litoměřice
Kladno - Prostějov
Kadaň - České Budějovice
Most - Havířov
Benátky n/J - Ústí n/L

33. kolo (ST, 10. XII)
Ústí n/L - Chomutov
Havířov - Benátky n/J
České Budějovice - Most
Prostějov - Kadaň
Litoměřice - Kladno
Jihlava - Šumperk
Třebíč - Havlíčkův Brod

34. kolo (SO, 13. XII)
Chomutov - Havlíčkův Brod
Šumperk - Třebíč
Kladno - Jihlava
Kadaň - Litoměřice
Most - Prostějov
Benátky n/J - Č. Budějovice
Ústí n/L - Havířov

35. kolo (PO, 15. XII)
Havířov - Chomutov
České Budějovice - Ústí n/L
Prostějov - Benátky n/J
Litoměřice - Most
Jihlava - Kadaň
Třebíč - Kladno
Havlíčkův Brod - Šumperk

36. kolo (ST, 17. XII)
Chomutov - Šumperk
Kladno - Havlíčkův Brod
Kadaň - Třebíč
Most - Jihlava
Benátky n/J - Litoměřice
Ústí n/L - Prostějov
Havířov - České Budějovice

37. kolo (SO, 20. XII)
České Budějovice - Chomutov
Prostějov - Havířov
Litoměřice - Ústí n/L
Jihlava - Benátky n/J
Třebíč - Most
Havlíčkův Brod - Kadaň
Šumperk - Kladno

38. kolo (SO, 27. XII)
Chomutov - Kladno
Kadaň - Šumperk
Most - Havlíčkův Brod
Benátky n/J - Třebíč
Ústí n/L - Jihlava
Havířov - Litoměřice
České Budějovice - Prostějov

39. kolo (PO, 29. XII)
Prostějov - Chomutov
Litoměřice - České Budějovice
Jihlava - Havířov
Třebíč - Ústí n/L
Havlíčkův Brod - Benátky n/J
Šumperk - Most
Kladno - Kadaň

40. kolo (SO, 3. I)
Chomutov - Kadaň
Kladno - Most
Šumperk - Benátky n/J
Havlíčkův Brod - Ústí n/L¨
Třebíč - Havířov
Jihlava - České Budějovice
Litoměřice - Prostějov

41. kolo (ST, 7. I)
Litoměřice - Chomutov
Prostějov - Jihlava
České Budějovice - Třebíč
Havířov - Havlíčkův Brod
Ústí n/L - Šumperk
Benátky n/J - Kladno
Most - Kadaň

42. kolo (SO, 10. I)
Chomutov - Most
Kadaň - Benátky n/J
Kladno - Ústí n/L
Šumperk - Havířov
Havl. Brod - České Budějovice
Třebíč - Prostějov
Jihlava - Litoměřice

43. kolo (PO, 12. I)
Jihlava - Chomutov
Litoměřice - Třebíč
Prostějov - Havlíčkův Brod
České Budějovice - Šumperk
Havířov - Kladno
Ústí n/L - Kadaň
Benátky n/J - Most

44. kolo (ST, 14. I)
Chomutov - Benátky n/J
Most - Ústí n/L
Kadaň - Havířov
Kladno - České Budějovice
Šumperk - Prostějov
Havlíčkův Brod - Litoměřice
Třebíč - Jihlava

45. kolo (SO, 17. I)
Třebíč - Chomutov
Jihlava - Havlíčkův Brod
Litoměřice - Šumperk
Prostějov - Kladno
České Budějovice - Kadaň
Havířov - Most
Ústí n/L - Benátky n/J

46. kolo (ST, 21. I)
Chomutov - Ústí n/L
Benátky n/J - Havířov
Most - České Budějovice
Kadaň - Prostějov
Kladno - Litoměřice
Šumperk - Jihlava
Havlíčkův Brod - Třebíč

47. kolo (SO, 24. I)
Havlíčkův Brod - Chomutov
Třebíč - Šumperk
Jihlava - Kladno
Litoměřice - Kadaň
Prostějov - Most
Č. Budějovice - Benátky n/J
Havířov - Ústí n/L

48. kolo (PO, 26. I)
Chomutov - Havířov
Ústí n/L - České Budějovice
Benátky n/J - Prostějov
Most - Litoměřice
Kadaň - Jihlava
Kladno - Třebíč
Šumperk - Havlíčkův Brod

49. kolo (ST, 28. I)
Šumperk - Chomutov
Havlíčkův Brod - Kladno
Třebíč - Kadaň
Jihlava - Most
Litoměřice - Benátky n/J
Prostějov - Ústí n/L
České Budějovice - Havířov

50. kolo (SO, 31. I)
Chomutov - České Budějovice
Havířov - Prostějov
Ústí n/L - Litoměřice
Benátky n/J - Jihlava
Most - Třebíč
Kadaň - Havlíčkův Brod
Kladno - Šumperk

51. kolo (PO, 2. I)
Kladno - Chomutov
Šumperk - Kadaň
Havlíčkův Brod - Most
Třebíč - Benátky n/J
Jihlava - Ústí n/L
Litoměřice - Havířov
Prostějov - České Budějovice

52. kolo (ST, 4. I)
Chomutov - Prostějov
České Budějovice - Litoměřice
Havířov - Jihlava
Ústí n/L - Třebíč
Benátky n/J - Havlíčkův Brod
Most - Šumperk
Kadaň - Kladno