V rámci Týdne hokeje pořádá PZ tuhle akci už po jedenácté a těší se na všechny šikovné kluky a holky v nově zrekonstruované hale ČEZ stadionu Kladno.

Věnovat se vám budou trenéři v čele s jednou velkou hvězdou minulosti, olympijským vítězem a mistrem světa Martinem Procházkou.

Pokud s dětmi dorazíte, přineste si jen brusle, helmu (cyklistickou či lyžařskou) a rukavice. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pořádající klub s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Postačí si napsat na email info@hcpzkladno.cz nebo zavolat na číslo: 734 130 246.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky jsou připraveny dárky s hokejovou tématikou.