Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Risk odměněný bláznivým obratem

Kladno – Přes čtyři sta diváků se v třetím utkání semifinále florbalové I. ligy uvědomilo, že bojovat se vyplácí i za beznadějného stavu.

27.3.2013

FBC Kladno vítězí!Foto: Petr Hácha

Názornou ukázku jim předvedli hráči Kladna, kteří čtyři minuty před koncem prohrávali se Znojmem 4:7 a nakonec se po nájezdech těšili z výhry 8:7! Ta jim otevřela dveře to finále s Pardubicemi, což také znamená, že budou hrát minimálně extraligovou baráž. Těžkou sérii vyhráli 3:0.

Trenér vítězů Petr Ďarmek uznal, že tentokrát měli v jejím průběhu dvakrát štěstí. „Jednou jsme vyhráli v prodloužení a jednou na nájezdy. To není úplná jistota," řekl.

Ač se utkání hrálo i s prodloužením 70 minut čistého času, diváky zvedly ze sedadel až poslední čtyři minuty základní hrací doby.

Tonoucí domácí tým se chytil posledního stébélka naděje. Kouč si vzal time out a sáhl ke hře bez brankáře. Risk se vyplatil. Jeho svěřenci dokázali třemi góly vyrovnat!

„Kluci už to trošku zabalili a to vrácení do zápasu každé mužstvo nakopne. Dát tři góly v power-play a pak vyhrát na nájezdy je úžasné," prohlásil Ďarmek, jenž podobné zvraty zažil v dresu mistrovských Střešovic.

„Otáčeli jsme i víc gólů. Proto se to hraje. Diváky to musí bavit. V pozvánce jsem sliboval, že to bude zajímavé a bylo. Přišlo hodně lidí a to bylo pro nás super," řekl kladenský kormidelník a správně dodal, že lepší reklamu si florbal nemohl přát.

Asistent znojemského kouče Jan Šťastník si po zápasech na jihu Moravy posteskl nad tvrdou hrou Kladna.

„Tentokrát to byl florbal, ne řezaná jako u nás. Za to patří domácím dík," prohlásil a ke klíčovým minutám řekl: "Kladno sehrálo power-play výborně, k tomu nelze víc říct. Zariskovalo, do ničeho nás nepustilo a vyšlo mu to. Klobouk dolů."

Uznal, že domácí byli dvě třetiny lepší. Až po průvanu v kabině během druhé přestávky a hrozbě poslední dvacetiminutovky v sezoně jeho tým přidal. Nastřílel čtyři branky a kráčel vstříc čtvrtému zápasu.

Moc nescházelo a dočkal se. Chvíli před vyrovnávací brankou na 7:7 totiž míček jen těsně minul prázdnou kladenskou branku.

27.3.2013 VSTUP DO DISKUSE
První voliči v okrsku číslo 1 ve Slaném
AKTUALIZUJEME
9

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Rozhádaná středočeská koalice se dohodla, že bude jednat dál

Krimimix: otec dluží šestnáct tisíc korun na výživném

Kladensko - Přinášíme výběr krimi zpráv z regionu.

KRÁTCE: Kam vyrazit na Kladensku za kulturou?

Kladensko - Přinášíme vám několik tipů na kulturní akce, které se na Kladensku konají tento víkend.

Řidič, který boural u Uhů, byl opilý

Velvarsko /FOTOGALERIE/ - Šofér, který nejspíše zavinil 3. října odpoledne tragickou dopravní nehodu na silnici mezi Uhy a Nelahozevsí, byl pod vlivem alkoholu. Kladenskému deníku to v pátek dopoledne potvrdila policejní mluvčí Markéta Johnová.

Světové mistrovské tulipány i do Kladna!

Leiden (Nizozemsko) - Na právě konaném mistrovství světa v aerobiku v nizozemském Leidenu se radovalo Kladno už ze dvou zlatých medailí. Mistryněmi světa se staly členky Sport Academy Kladno a světovou šampionkou je také Andrea Švihálková.