Domácí trenér Jan Novotný přeházel po posledním neúspěchu v Klášterci sestavu. Zamíchal útoky, kde se vedle nejproduktivnějšího hráče týmu Kosa postavili Procházka s Hlusičkou a spolu s nasazením brankáře Schwambergera to byl asi nejlepší koučův krok.

Kosova formace obstarala všechny tři zásahy. První už v úvodní třetině, kdy se při dorážce dobře zorientoval Hlusička.

Hosté měli dobrou šanci přivézt ze Slaného lepší výsledek, jenže ve druhé třetině nevyužili po zbytečném faulu Bláhy pětiminutovou přesilovku. „V obraně jsme dnes ale hráli výborně, i v tomhle oslabení. Soupeře jsme moc k šancím nepouštěli a zbytek pochytal Schwamberger. Šanci dostal, protože Lev dostal za poslední dva zápasy deset branek,“ zdůvodnil změnu Novotný.

Ke konci druhého dějství opět předvedl druhý útok důraz před bránou a tentokrát Procházka zvýšil na 2:0. Hned třetí třetiny pak Kos zakončil svou šanci přesně jak se má stanovil tak konečný účet utkání.

Řisuty – Sokolov 3:0 (1:0, 1:0, 1:0). Branky: 5. Hlusička (Kos), 36. Procházka (Hlusička), 41. Kos (Hlusička). Rozhodčí: Nečas.

Řisuty: Schwambereger – Mádl, Sedláček, Čermák, Ton, Kašák, Babický, Vyskočil, Fiala – Jaroš, Kraus, Landa – Hlusička, Kos, Procházka – Dušek, Křepelka, Wolff – Scherzl, Nestrašil, Bláha.