Ve vyrovnaném duelu byly dokonce blízko třem bodům, když se v úvodu třetí třetiny prosadil poprvé v jejich dresu z Děčína získaný útočník Petráš. Jenže v závěru zápasu udělali hosté hrubku při vlastní přesilovce a domácí srovnali. Pak se zdálo, že nerozhodne ani prodloužení, ale devět vteřin před jeho koncem vypálil Václav Kolářík a rozhodl.

Zápas se povedl i dvougólovému Petru Patykovi, skóroval i Zderadička.

Mostečtí Lvi – HC Řisuty 4:5 pp. (2:2, 1:1, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Bakrlík (Kuběna), 8. Žítek (Čmolík, Dohnal), 22. Bakrlík (Mical), 57. Polák (Bakrlík, Bečvář) – 4. Zderadička (Formánek, Vyskočil), 9. Patyk (Petráš, Fortelka), 26. Patyk (Petráš, Potěchin), 48. Petráš (Novák F., Patyk), 65. Kolářík (Patyk, Petráš). Rozhodčí: Hucl – Tichý, Zimmermann. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 178.

Most: Hosnedl – Havlík, Havlůj, Urbánek, Žítek, Fučík, Polák – Mical, Kýhos, Smolka, Bakrlík, Bečvář, Kuběna, Dohnal, Böhm, Čmolík, Uher.

Řisuty: Jiroušek – Novák F., Potěchin, Zderadička, Kolářík, Řepka, Novák A., Rudovský – Petráš, Patyk, Fortelka – Keszi, Vyskočil, Formánek – Paršakov, Janeček, Okegawa.