Bylo to už třetí domácí utkání v řadě a konečně se v něm Buldoci dočkali třech bodů, když za nimi šli naprosto odhodlaně a soustředěně. Výborný brankář Tadeáš Zeithaml zamkl svou klec, hráčům se dařilo i v obraně a útoku. Čtyřmi body se blýskla severočeská dvojice Zdeněk Petráš a Ondra Sýkora.

Řisutům se povedlo odložit další duel na Kobře Praha. Měl se hrát v sobotu, ale to je v Příbrami na programu zápas hvězd II. ligy a v něm by neměla scházet opora Buldoků Vítězslav Bílek," byť proti CBhebu hrát nemohl.

"Na tuhle exhibici se těším. Potkám se tam se spoustou známých kluků, s některý i jsem dokonce hrál, jako třeba s Honzou Novákem ze Slavie, který je teď v Havlíčkově Brodu. A se spoustou dalších," těšil se Bílek minulý týden.

Z jeho někdejších kladenských spoluhráčů, kteří se exhibice zúčastní, jmenujme trenéry Radka Bělohlava a Jaroslava Nedvěda, obránce Josefa Zajíce či útočníky Petra Kafku, Davida Tůmu nebo Jaroslava Roubíka.

HC Řisuty - HC Stadion Cheb 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 10. Petráš (O. Sýkora, Kolářík), 17. O. Sýkora (Petráš, Kolářík), 27. Okegawa (Janda, Janeček), 37. Petráš (O. Sýkora, Kolářík), 42. O. Sýkora (Petráš, Zich), 58. Janeček (Růžička, Okegawa).

Sestava: Zeithaml - Kolářík, Zich, Růžička, Janda, Strnad, Malovický - Řepka - Sýkora, Patyk, Petráš - Okegawa, Janeček, Chamrád - Procházka, Čech, Pulda - Výrut.