HC Řisuty - HC Průmstav Rokycany 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Domácím pomohla rychlá branka Lapáčka, ale hostům se povedlo na úvod druhého dějství vyrovnat bednářem po akci zkušenéhoMetličky. pak se děly věci. Nejprve hráli nedisciplinovaně domácí, ale hosté přesilovky nevyužívali a naopak sami při početním oslabení inkasovalipo akci protřeléexligové dvojice Mádl - Gardoň. Nervy poté vytekl hostujícímu obránci Hercigovi, který napadl trestoměřiče na lavičce a dostal trest na pět minut a do konce utkání.

Od té doby už domácí zápas kontrolovali ave třetí částiScherzl přidal pojistku na 3:1. "kromě třetí třetiny jsme lepší nebyli. naopak jsme nepodali nejlepší výkon, ale o to je cennější naše výhra. Protože v úvodu sezony jsme ztratili moc zápasů, v nichž jsme naopak lepší byli," řekl trenér Eduad Novák, podle něhož jeho tým zahrál ve druhé části nedisciplinovaně. "Ale měli jsme štěstí, že Novák chytal výborně a soupeři scházel klid v zakončení. Nakonec doplatili na nedisciplinovanost hosté," okomentoval Novák zkrat Herciga.

Branky: 2. Lapáček (Hlusička, Čížek), 38. Mádl (Gardoň), 46. Scherzl (Mádl, Landa) - 22. Bednář (Metlička, Kreuzmann).Rozhodčí: Vojtěchovský - Podráský, Andrejsek. Vyloučení: 10:9, navíc Tureček (R) na 10 min. a Hercigna 5+DKU. Využití: 1:0.

Řisuty: Novák - Mádl, Sedláček, Aschenbrenner,Čížek, Babický, Fiala (od 41. Čermák)- Scherzl, Gardoň, Landa - Lapáček, Hlusička, Wolf (41. Klaus) - Suchý, Kos, Hegenbart.

Rokycany: Šulan - Bárek, Fiala, Kovařík, Tureček, Hofmeister, Herzig - Šindelář, Pavlis, Špaček - Bednář, Metlička, Kreuzmann, Hrubý, Kocman, Sýkora.