Pět minut před závěrem základní doby vybojovali prodloužení, v němž v přesilovce rozhodl svým třetím zásahem v duelu domácí Kapička.

Hostům se nepovedla první část, v níž sice Mádl rychle odpověděl na první gól Vlků, ale ti byli aktivnější a do přestávky zvýšili na 3:1. „První dvě třetiny jsem hráli velmi špatně dozadu,“ posteskl si trenér Jan Novotný.

Vlci náskok dlouho drželi, jenže v poslední třetině Kos vrátil hostům naději a necelých šest minut před koncem vyrovnal probuzený kanonýr Hlusička. V poslední minutě měli hosté další dvě obrovské šance, opět ale potvrdili, že co se týká střílení gólů, jsou v soutěži oprávněně nejhorší.

„To je k neuvěření, co my nedáme. Jednoznačně jsme tady ztratili dva body,“ zlobil se Novotný.

HC Jablonečtí Vlci – HC Řisuty 4:3 pp (3:1, 0:0, 0:2 – 1:0).