Tentokrát rozhodli ve vlastním oslabení půl minuty před koncem utkání, v němž domácí dokázali smazat dvoubrankovou ztrátu. „Nehráli jsme dobře, ale když už jsme se dokázali zvednout z bláta, tak uděláme naivní chybu,“ láteřil trenér poražených Jan Novotný.

Řisutští nemohli počítat se zraněným nejproduktivnějším hráčem soutěže Kosem, a protože Bezouška, jenž dvě předcházející kola nehrál, nastoupil až ve druhé třetině, rozpadla se jim nejúdernější formace.

Byl to právě Bezouška, který ve 28. minutě otevřel skóre utkání. Klatovští Řezníci odpověděli víc než rázně. Během čtyř minut pokořili Pospíšila hned třikrát a do závěrečné části šli s dvoubrankovým náskokem!

Bezouška ale byl při chuti. Po sedmi minutách snížil a za chvíli ve vlastním oslabení vyrovnal Bláha. Dvě minuty před závěrečnou sirénou dostali domácí výhodu přesilové hry.

„Apeloval jsem na hráče, že nemusíme dát gól, že po takovém vývoji je bod dobrý a popereme se o druhý. Bohužel ti nejzkušenější trestuhodně nechali soupeře ujet,“ přiblížil Novotný závěr utkání, v němž Kepl rozhodl.

Největším zklamáním pro kouče byl výkon zkušené první pětky. „Byla u všech čtyř inkasovanýchbranek,“ konstatoval s tím, že i konec série vítězných zápasů může týmu prospět.

V sobotu ho v posledním letošním kole doma čeká Most (17).

Řisuty – Klatovy 3:4 (0:0, 1:3, 2:1). Branky: Bezouška 2, Bláha – Straka, Boháč, Hobl, Kepl.

Řisuty: Pospíšil – Mádl, Sedláček (21. Procházka), Babický, Vyskočil, Kašák, Čermák – Scherzl, Wolf (41. Klaus) – Hlusička (21. Bezouška), Křepelka, Hegenbart - Lapáček (41. Hlusička), Jaroš, Bláha.