Kladno vstřelilo v Pardubicích branku za stavu 4:2 pro domácí. Gól však nebyl uznán kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti. Právě o přezkoumání této situace klub zažádal. Pavel Halas se na základě záběrů z vnitřního okruhu pardubické arény a záznamu České televize přiklonil na stranu rozhodčího.

„Hráč je na hranici brankoviště a v době, kdy se kotouč dostává do branky je v kontaktu s brankářem, který je v brankovišti. Opírám se pravidlo č. 471 odst. 6. Vaše stížnost je neoprávněná,“ stojí mimo jiné v odůvodnění zaslaném Pavlem Halasem, které nezbývá než respektovat.
Informaci přinesl klubový web.

Naposledy klub podával stížnost k výkonu arbitrů v listopadu a uspěl. Tehdy v duelu 22. kola na litvínovském ledě za stavu 4:1 pro Kladno Rytíři nemohli zvýšit své vedení kvůli chybě rozhodčího Tomáše Turčana. Nakonec střetnutí s Litvínovem prohráli v prodloužení 4:5. Také v tomto případě rozhodčí kladenskému mužstvu neuznal branku kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti. Klub od té doby vetuje nasazování Tomáše Turčana na utkání Kladna.