Nejen na zmíněné posily budou zvědaví čtvrteční návštěvníci slánského stadionu. Kladenská soupiska se blíží do své finální podoby, tým na začátku suché přípravy doplnili Karel Klikorka s Jakubem Strnadem, v červnu přibyli útočníci Denis Kusý a Deven Sideroff, a obranu zpevnil dvoumetrový bek Chris Martenet.

Během července pak Rytíři oznámili prodloužení smlouvy u dvou stěžejních hráčů, v týmu bude pokračovat mistr světa z roku 2010 Jakub Klepiš a kapitán Tomáš Plekanec. Návrat do míst, kde to všechno začalo, oznámil vítěz Stanley Cupu ze sezóny 2012/2013 Michael Frolík. Ten se na Kladno vrací po dlouhých sedmnácti letech.

Oslavy Kladna po zisku titulu v roce 1977. Zdeněk Andršt předal pohár, převzal ho i tehdejší kouč Jaroslav Volf
Legendárnímu Volfovi by bylo už 90 roků, připomeňte si jeho úspěchy

Tradiční sok z přípravy, Karlovy Vary, spoléhá i na odchovance Kladna, zejména pak Tomáše Redlicha, jehož si hodně cení pro jeho pracovitost. Dan Kružík toho najezdí a nabojuje méně, ale zase je o něco šikovnější. Kladenským fanouškům připomeneme i další letní posilu Západočechů Romana Přikryla, který za kladenské áčko před časem odehrál 126 soutěžních zápasů

Varští vůbec slušně posilovali. Hlavně získali do brány Dominika Frodla z Pardubic. Kladenští ho znají hlavně ze Slavie, s níž často Rytíře potrápil.

Kádr Energie vyztužily také dvě zahraniční akvizice – Fin Iikka Kangasniemi a Švéd Lukas Zetterberg. Na oba severské útočníky bude soupeř v sezóně jistě spoléhat.

Dokáží Rytíři uspět v prvním zápase sezóny?