Maminka prozradila, že jejich vztah k současným Rytířům trvá přes dvě desítky let. „Už dlouhá léta fandíme kladenskému hokeji. Táhne se to od dob manželova dětství," přiblížila velká hokejová fanynka, jejíž tatínek pochází od Litvínova, kterému se u nich doma fandilo.

Tady začal její vztah k nejrychlejší kolektivní hře na světě. Náklonnost ke Kladnu se však zrodila, až když poznala budoucího manžela.

O oddanosti klubovým barvám svědčí, že v některých částech jejich bytu vládne modrá a bílá. Dokonce na jedné zdi synova pokoje mají vyvedeného buldoka ještě z doby, kdy jej hráči Kladna nosili na hrudi.
Když s manželem před dvaadvaceti lety začali na zimní stadion v Kladně dojíždět, netušili, jak osudovým se rodině mužstvo tehdejšího Rabatu stane.

Blanka je přesvědčená, že hráči se zásadním způsobem přičinili o záchranu života syna Vojty, jenž před třemi lety vážně onemocněl.

V té době se o něm jeden dobrý člověk zmínil na zimním stadionu. „Kluci v čele 
s Lukášem Cikánkem posléze poslali synovi brankářskou hůl s podpisy. Z těžké nemoci se po dvou letech opravdu uzdravil. Velkou motivací pro něj byl vzkaz: Brzy se uzdrav a přijď zase fandit. Těšíme se na tebe!" přiblížila. 

Dnes je Vojta zcela v pořádku a hokejové Kladno pochopitelně zůstalo jeho modlou.

„Syn tím žije. Nechodí 
v ničem jiném než v kladenském oblečení. Pro klub by dýchal. Miluje všechno, co se týká modrobílého mančaftu," prozradila maminka, jež se pohybuje ve světě sportu takřka denně. Pracuje totiž 
v sázkové kanceláři. 

Když byla vyhlášena soutěž, v níž se tipoval střelec osmitisící branky Kladna v nejvyšší soutěži, nemohla Blančina rodina mezi tipujícími chybět.  Na internetu ji pochopitelně objevil Vojta.

A tady má osudový vztah 
s kladenským klubem druhé pokračování. Byla to totiž ona, kdo měl ze sedmi stovek soutěžících nejlepší tip.

Uhodla střelce a byla také nejblíže minutě!

Za svou trefu převzala před utkáním s Litvínovem, v němž se loučil Jaromír Jágr, krásný křišťálový puk s vyrytými jubilejními údaji. Dnes má čestné místo ve vitrínce.

Gratulaci přijala na ledě také od autora branky Marka Černoška, jemuž předala děkovný dopis pro kabinu.

Týkal se syna.

Mimo jiné se v něm píše: „Dalo hodně práce syna uklidnit a vysvětlit mu, že má smysl bojovat, vydržet, uzdravit se. Logicky se mu zhroutil svět. Nechápal proč on, proč to má vše podstupovat. Proč nemůže jezdit na stadion a být svým miláčkům nablízku. Z celého srdce Vám děkuji nejen za sebe a Vojtu, ale také za všechny lidičky, kterým děláte radost na stadionu i v životě."

A jak ji napadlo vsadit na obránce Černoška, jenž patří mezi sváteční střelce a šance na správný tip se tím snížila?

Ač původně tipovat nechtěla, nechala se rodinou přesvědčit. Zamyslela se, a jelikož občas mívá vize, kdy se jí zjevují obrazy, chvíli mlčela a přemýšlela.

„Najednou jsem viděla, že to bude obránce. Zahlédla jsem písmenko s háčkem a věděla, že bude na začátku jména, protože bylo velké. Ptala jsem se, zda je obránce na Č. Okamžitě řekl: No jasně, je tam Marek Černošek. Tak to bude on," přiblížila Blanka, jak k tipu došla.

A jak v soutěži dopadli její chlapi? „Synové Vojta a Ondra dávali Jágra a manžel útočníka Dragouna, který ani nenastoupil," prozradila sympatická vítězka.