Obdržálkovi se ve Skalici vedle tamního grófa Žigmunda Pálffyho dařilo, stal se jedním z nejproduktivnějších hráčů týmu. S číslem 66 na zádech, které proslavil nedostižný Mario Lemieux, nastřílel v 55 zápasech 17 branek, na dalších 35 přihrál a získal tak úctyhodných 52 bodů.

Pro borce, který prošel z mateřského Hodonína do Brna, Plzně, Třebíče, ale jednou si v minulosti zahrál také v kladenském dresu (letní Tipsport Cup 2007), to byla nejlepší sezona v kariéře.

Skončila bohužel trochu předčasně, protože po základní části druhá Skalica ve čtvrtfinále podlehla Zvolenu. Za ten nastupoval původem kladenský útočník Marek Čurilla.

Štírkovi Obdržálkovi je 26 let, měří jen 178 centimetrů a nejčastěji se objevuje na pravém křídle. Mohl by tak na tomto postu zacelit díru po Jiřím Bickovi, který zatím s Kladnem smlouvu nepodepsal a mluví se o jeho odchodu do Vítkovic.

Zajímavostí je, že ve Skalici byl na půl doma, pochází odsud jeho maminka. „Na Záhoří mám vlastně celou rodinu a všechny známé. Měl jsem to i blízko domů, takže jsem velmi rád za Skalici hrál," prohlásil Obdržálek v loňském rozhovoru pro Deník.

Tehdy také vítěz Tipsport Cupu z roku 2010 s Brnem uvedl, že by jednou rád získal titul. „Titul je prostě to, co chce každý hokejista zažít. Bohužel se to nepodaří každému," říká útočník, který na největší úspěch stále čeká.

Ve Skalici hrál – a to je zajímavé – s Ondřejem Šmachem. Tedy kamarádem z rodného Hodonína a zároveň borcem, který si kladenské angažmá v minulosti také vyzkoušel. Sezona se povedla oběma, blízko domovu to chlapcům svědčilo.

A ještě jednu perličku nabízí Obdržálkova minulost: Hraje výborně florbal, v mládežnické kategorii pomohl Hodonínu k zisku trofeje dorosteneckého mistra republiky.