Dá se odhadnout, že si hráči v zatím nepovedené sezoně vyslechnou slova podpory, ale i kritiku za svoje výkony.

Třeba dorazí i někteří tvrdí kritici z řad internetových diskutérů (i stránek Kladenského deníku) a trasparentně sdělí odpovědným, co je nejvíc zlobí. 

„Nebudou tam jen hráči, ale také sportovní manažer Martin Vejvoda, manažer marketingu Marcel Kučera a všichni tři trenéři. Chceme navázat na minulé roky, kdy se společná sezení stala běžnou součástí sezony," říká tiskový mluvčí klubu Vít Heral.

Sám dobře ví, že se letos nedaří, ovšem také je mu jasné, že je o problému potřeba umět mluvit, diskutovat, případně si osobně vysvětlit některé skutečnosti. „Všichni jsme Kladno a v těžkých chvílích je potřeba stát bok po boku, mužstvo teď své fanoušky potřebuje víc než kdy jindy," je přesvědčený Heral.

Oproti předešlým akcím tentokrát nebude debata moderovaná a všichni společně budou mít možnost zasednout ke „kulatému stolu", koneckonců pro rytíře tolik příznačnému. „Setkání s fanoušky si pamatuji ještě jako hráč, kdy se před baráží o postup zpět do extraligy mužstvo s fanoušky dokázalo skvěle semknout. Teď se nacházíme znovu ve složité situaci, podobně jako tehdy, a my se musíme umět semknout znovu, dát si pozitivní energii. Ne naopak," burcuje na stránkách klubu asistent trenéra Josef Zajíc.