Někdejší reprezentant by podle informací Deníku měl vystřídat na lavičce Františka Kaberleho, který nedávno odešel na vlastní žádost, aby se mohl věnovat více svému podnikání. Vedení klubu však zatím tuhle informaci potvrdit nechtělo.

Hořava mužstvu pomáhal už od loňského prosince, kdy vedl některé tréninky, ale na střídačku Rytířů se ani jednou nepostavil. Jako trenér má ale ze současného tria největší zkušenosti a dokonce titul s Litvínovem (2015).


Rytíři alespoň odtajnili seznam hráčů, na které mohli a uplatili opci. Týká se to i jednoho z nejžádanějších prvoligových hokejistů Jakuba Strnada, který měl podle některých informací konkrétní nabídku z Litvínova (kde loni na pár zápasů vypomáhal), ale Kladno si ho pochopitelně podrželo.

Smlouvu prodloužilo také hodně talentovanému obránci Matyáši Zelingrovi, dalším bekům Martinu Keharovi, Františku Matulovi a Slovinci Juriji Repemu.
Za Rytíře budou v nové sezoně nastupovat rovněž útočníci David Tůma, Adam Kubík, Patrik Machač a Tomáš Redlich, tedy kromě Tůmy mladí hráči, odchovanci klubu.