Rytíři umí vyhrávat také venku

Kladno - Hokejisté Kladna poprvé v přípravě vyhráli na kluzišti soupeře. Zasloužený úspěch na ledě Třebíče, kde zvítězili 4:2, jim zároveň vynesl tři body do tabulky Regionálního poháru, který dospěl do své poloviny.

25.8.2015

Jan Dalecký // HC Rytíři Kladno - HC Karlovy Vary 3:0, ELH 2013/14, hráno 22.11 2013Foto: Kladenský deník / Bohumil Kučera

Trenér Jindřich Lidický mínil, že v úvodním dějství nebylo až na jednu loženku domácích moc šancí. „Od druhé třetiny jsme je zatlačili a mohli jsme dát i víc gólů. Jejich brankář ale chytal dobře," řekl s tím, že i poslední třetina patřila jeho svěřencům. Vyhráli ji 2:0. „Ze strany soupeře to na zvrat nevypadalo," podotkl Lidický.

Obrana podle jeho slov fungovala dobře. ´Do útoku ale měl pouze jedenáct borců, protože včera hráli jedno z posledních přípravných utkání junioři, jimž vypomohli. Na levém křídle čtvrtého útoku se tudíž alternovalo. Bylo to i proto, že ke Kindlovi přibyli na marodku také Lukáč a Rudovský.

Na Vysočině Rytíři dvakrát prohávali, přičemž od Baldwina inkasovali z první střely na Mensatorovu branku. Bylo to v přesilovce při trestu Repeho a zapadla přímo do šibenice. Právě slovinský bek ve službách Kladna zařídil první vyrovnání, druhé na sklonku prostřední části pak Dalecký.

V poslední třetině se vlnila síťka pouze za zády talentovaného gólmana domácích, Nashvillem nedávno draftovaného Vejmelky. Nejprve ho svým druhým zásahem v utkání pokořil v přesilovce Dalecký a pak ještě nejlepší střelec Kladna v přípravě Bílek.

Ve čtvrtek hostí Kladno v dalším pohárovém utkání České Budějovice.

Třebíč – Kladno 2:4.
Branky: 2. Baldwin (Klecha, Šaur), 36. Švec (Polodna, Šik) – 35. Repe (Stach), 40. Dalecký (Bílek, Repe), 51. Dalecký (Stach), 55. Bílek (Kovařík). Vyloučení: 3:4, využití 1:1. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:2.

25.8.2015

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.