„S tvorbou videí si v klubu dáváme záležet, o vítězství v Ledové klapce jsme snili a splnilo se nám to. Ocenění si vážíme a děkujeme spolupracovníkům Honzovi Böhmovi a Karlu Hroškovi, kteří s námi vítězné video upekli,“ netajil nadšení manažer marketingu Rytířů Kladno Jiří Kalla a dodal, že se v klubu budou snažit dál. "Je to pro nás další motivace. A za rok chceme prvenství obhájit," pousmál se Kalla.

Kladenští Rytíři jsou při využívání nových technologií a nápadů, jak zatraktivnit mnohdy všední zápasy zajímavou show, republikovou špičkou už delší čas. Extraligu dohnali a leckde předehnali už jako prvoligový klub.

Vítězná akce se konala 2. února a v jejím rámci žijící členové prvních kladenských mistrů republiky přišli po koberci za svitu neonů na plochu a zaplněný stadion jim aplaudoval. Majitel klubu Jaromír Jágr jim poté oblékal dresy.

Na hezké chvíle vzpomíná také tiskový mluvčí klubu Vít Heral, jenž je jednou z hlavních duší podobných akcí. „Když šli pánové po červeném koberci a aplaudoval jim plný zimák, měl jsem husí kůži. Navíc jsem cítil, jak si toho všichni zúčastnění váží a jejich příbuzní neskrývali dojetí. Ty emoce jsem měl možnost sledovat zblízka a ve videu se je podařilo nádherně zachytit. Na samotném ceremoniálu se podílelo hodně lidí v čele s režisérem Adamem Soukupem. I jim patří velký dík," uznal Vít Heral.

Vítězné video si prohlédněte

Výherní videa dle kategorií

Reportážní videa

1. místo: Rytíři Kladno – „Pocta mistrům.“

2. místo: Bílí Tygři Liberec – „Vánoční dárek Romana Willa.“

3. místo: Piráti Chomutov – „Piráti pro nemocnici 2019.“

Propagační videa

1. místo: BK Mladá Boleslav – „Jak fandíš Ty?“

2. místo: ČEZ MOTOR České Budějovice – „INTRO 2018-2019 – úvodní video k zápasům.“

3. místo: Bílí Tygři Liberec – „105 kg Vlašáka, permanentní vstupenky.“

Amatérská videa

1. místo: HC Vlci Český Těšín – „Turnaj bratří Vincourů.“