Jednadvacetiletý hráč s reprezentační zkušenosti Milan Doudera, ohledně jehož smlouvy se bojovalo už v úvodu skončené sezony, Kladnu kvůli zranění ramena nemohl pomoci v baráži. A docela pochopitelně se po dvou sezonách v kladenském áčku s díky rozloučil a odchází do elitního českého klubu. Nabídky měl během sezony údajně i z KHL. 

Bohužel, s ním odejde také jeho mladší bratr, teprve šestnáctiletý Lukáš Doudera, jemuž někteří hokejoví experti prognózují velkou budoucnost. To je možná větší průšvih, protože jeho bratr aspoň dvě sezony v A týmu vydržel. 

"Milan je navzdory nízkému věku jeden z největších defenzivních talentů v České republice. Svou vysokou a stabilní výkonnost potvrdil nominací do národního mužstva," okomentoval příchod Milana Doudery generální ředitel Ocelářů Pavel Marek. 

Pochválil pochopitelně také Lukáše. "Jeho čas přijde, podle všeho má před sebou vynikající budoucnost. Bereme ho do přípravy A-mužstva, protože víme o jeho obrovském talentu, chceme si ho pohlídat, aby se tady správně rozvíjel," dodal Pavel Marek.