„Na majitele permanentních vstupenek čeká nezanedbatelné množství výhod," uvedl mluvčí klubu Vít Heral s tím, že využít mohou slev u partnerů, získají dvousetkorunovou poukázku na nákup ve Fanshopu na ochozu ČEZ stadionu, k dispozici jim bude zdarma autobusová doprava po utkání a levnější výjezdy na venkovní zápasy s Fanklubem Poldi Kladno.

Permanentkáři také výrazně ušetří oproti nákupu jednotlivých vstupenek a samozřejmě mají jistotu svého stálého místa. „Místa k sezení držitelům permic z loňské sezony rezervujeme až do 18. srpna, teprve poté je uvolníme do volného prodeje," doplnil Heral.

Permanentky budou v prodeji samozřejmě také během domácích přípravných utkání. Prvním bude 2. srpna domácí zápas s Karlovými Vary.

Permanentní vstupenka k sezení vyjde na 2000 (tribuna východ a západ) a 2500 korun (tribuna jih a nové sektory sever). Důchodci nad sedmdesát let, děli mladší osmnácti let a držitelé průkazu ZTP mají dvousetkorunovou slevu.

Kladenská permice platí na všechna přípravná utkání, všech šestadvacet domácích zápasů základní části a všechna kola play off WSM ligy. Držiteli dále zaručuje předkupní právo na vstupenky do případné baráže o účast v extralize.

Oproti loňsku se nemění ani ceny jednotlivých vstupenek. Na přípravná utkání činí jednotných padesát korun, na základní část WSM ligy budou stát sedmdesát (stání) devadesát a dto deset korun (sezení).

A ještě něco z kabiny A mužstva. Na led půjde poprvé ve čtvrtek 21. července v rámci dobrovolného tréninku, na ostro začnou od pondělí 25. července. Led se začíná připravovat už teď, aby Hokejová škola mohla začít už v sobotu.