Na palubovce nováčka z Hrade Králové vyhráli 4:0, když o své výhře rozhodli už v prvním poločasu.  Silnou zbraní Satanů byly opět standardní situace. Vstřelili z nich tři branky!

Podle trenéra domácích Petra Hofmana šlo o vítězství zkušeného týmu nad snaživým. „Klukům nemohu upřít snahu, ale futsalovější tým Kladna vyhrál zaslouženě," mínil a dodal, že klíčová byla 13. minuta, kdy Satani dvěma trefami utekli na tříbrankový rozdíl.

Jeho protějšek Petr Hlaváč  přiznal, že jeho tým neměl dobrý začátek: „Měli jsme pomalý rozjezd, na který měl vliv náš pozdní příjezd. Museli jsme si zvyknout i na tvrdost domácích. Vypořádali jsme se s tím a zkušeně jsme zápas dovedli do vítězného konce." Co bylo podle hostujícího kouče klíčem k úspěchu?

Výkony brankáře vyzdvihl jako první: „Konečný zachytal dobře už minulý týden proti Slavii. Dnes se mu podařilo vychytat nulu. Rozhodly nacvičené akce, které domácí nezachytávali. Jako například lob Friče před třetí brankou."

Marek Konečný tedy za svá záda nepustil ani jednu střelu. „Vychytaná nula mě těší, asi budu muset dát něco do kasy," usmíval se a zhodnotil zápas: „Utkání bylo náročné, protože jsme se bránili prakticky od začátku, ale zvládli jsme to. Rozhodly standardní situace a naše větší zkušenost," mínil.

Hr. Králové – Kladno 0:4 (0:3).
Branky: 11. Junek, 13. Výborný, 13. Jaráb, 33. Frič.  ŽK: Vydarený, Menšl, Holec ( H). Diváci: 200.